Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vierde aanhouding ongeregeldheden Hedel tijdens jaarwisseling

Vierde aanhouding ongeregeldheden Hedel tijdens jaarwisseling

HEDEL (ANP) - De politie heeft donderdagochtend een vierde verdachte aangehouden in verband met ongeregeldheden in Hedel tijdens de afgelopen jaarwisseling. Het gaat om een 45-jarige man uit die Gelderse plaats.

Tijdens de jaarwisseling werden in Hedel politieagenten en brandweerlieden bekogeld met zwaar vuurwerk. Een agent liep daardoor een gehoorbeschadiging op. De gemeente Maasdriel, waar Hedel onder valt, gaf in de nieuwjaarsnacht om 02.00 uur een noodbevel af. Ook werd de ME ingezet.

Het regionale opsporingsprogramma Plaats Delict van Omroep Gelderland laat donderdag nog niet eerder getoonde, herkenbare beelden zien van verdachten die zich tijdens de jaarwisseling misdroegen. De politie hoopt zo op het spoor te komen van nog eens zeven verdachten.

Op nieuwjaarsdag werd al een 22-jarige man uit Maasdriel aangehouden in verband met de ongeregeldheden en half januari een 29-jarige man uit Ermelo. Zij zitten nog vast. Een 24-jarige man uit Zaltbommel die eind maart werd aangehouden is weer heengezonden, maar blijft wel verdachte in de zaak.

Meer uit Binnenland

Seinstoring verholpen, treinverkeer langzaam weer op gang

UTRECHT (ANP) - ProRail verwacht dat het treinverkeer tussen Utrecht en Den Haag rond 09.00 uur weer wordt vrijgegeven. De seinstoring bij Moordrecht, waardoor er geen treinen konden rijden, is verholpen. Er was daar een kabel kapot gegaan.

7 minuten geleden
Halsema noemt bekladding monument "ongelooflijk laffe daad"

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema heeft de bekladding van het Nationaal Monument op de Dam een "ongelooflijk laffe daad" genoemd op haar socialemediakanalen. Halsema spreekt van "vernielzucht en opzettelijke beschadiging van ons nationale monument".

22 minuten geleden
Kamer en kabinet boos over bekladding Nationaal Monument

DEN HAAG (ANP) - Kabinet en Kamerleden reageren boos op de bekladding van het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam op de dag dat Nederland de doden van de Tweede Wereldoorlog en andere oorlogen herdenkt.

44 minuten geleden
BuZa: nog geen hulpverzoeken vanaf cruiseschip bij Kaapverdië

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken (BuZa) heeft nog geen hulpverzoeken ontvangen van Nederlandse opvarenden van cruiseschip MV Hondius. Drie opvarenden van dat schip zijn overleden nadat ze ziek werden op het schip. Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) testte er zeker één positief op het hantavirus. Het schip ligt nu voor de kust van Kaapverdië.

58 minuten geleden
Bekladding Nationaal Monument op de Dam schoongespoten

AMSTERDAM (ANP) - Schoonmaakploegen zijn maandagochtend bezig bekladdingen van het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam te verwijderen, bevestigt de politie. Het monument is ontsierd met een rode substantie. Onder meer het woord 'genocide' is erop gespoten, ziet een ANP-fotograaf.

1 uur geleden
Geen treinen tussen Utrecht en Den Haag door seinstoring

UTRECHT (ANP) - Door een seinstoring rijden er maandagochtend geen treinen tussen Utrecht en Den Haag. ProRail kan nog niet inschatten hoe lang de problemen gaan duren, maar voorziet zeker gevolgen voor de ochtendspits.

2 uur geleden
Code geel om dichte mist in groot deel van het land

DE BILT (ANP) - In een groot deel van het land geldt maandagochtend code geel om plaatselijk dichte mist. Met uitzondering van het noorden en noordoosten kan het zicht plaatselijk minder dan 200 meter zijn. Het KNMI heeft de weerwaarschuwing daarom afgegeven voor alle provincies, behalve Groningen, Friesland en Drenthe.

2 uur geleden