Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vierde aanhouding ongeregeldheden Hedel tijdens jaarwisseling

Vierde aanhouding ongeregeldheden Hedel tijdens jaarwisseling

HEDEL (ANP) - De politie heeft donderdagochtend een vierde verdachte aangehouden in verband met ongeregeldheden in Hedel tijdens de afgelopen jaarwisseling. Het gaat om een 45-jarige man uit die Gelderse plaats.

Tijdens de jaarwisseling werden in Hedel politieagenten en brandweerlieden bekogeld met zwaar vuurwerk. Een agent liep daardoor een gehoorbeschadiging op. De gemeente Maasdriel, waar Hedel onder valt, gaf in de nieuwjaarsnacht om 02.00 uur een noodbevel af. Ook werd de ME ingezet.

Het regionale opsporingsprogramma Plaats Delict van Omroep Gelderland laat donderdag nog niet eerder getoonde, herkenbare beelden zien van verdachten die zich tijdens de jaarwisseling misdroegen. De politie hoopt zo op het spoor te komen van nog eens zeven verdachten.

Op nieuwjaarsdag werd al een 22-jarige man uit Maasdriel aangehouden in verband met de ongeregeldheden en half januari een 29-jarige man uit Ermelo. Zij zitten nog vast. Een 24-jarige man uit Zaltbommel die eind maart werd aangehouden is weer heengezonden, maar blijft wel verdachte in de zaak.

Meer uit Binnenland

Kabinet betaalt 5,7 miljoen euro voor kunstroof Drents Museum

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet heeft 5,7 miljoen euro betaald voor de kunstroof in het Drents Museum van begin vorig jaar. Toen werd onder meer een gouden helm uit Roemenië gestolen. Dat meldt demissionair minister Gouke Moes (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, BBB) in een brief aan de Tweede Kamer.

7 uur geleden
Nederland wil niet morrelen aan EU-toelatingsregels voor Oekraïne

DEN HAAG (ANP) - Nederland is niet genegen de toetredingseisen voor Oekraïne tot de EU te versoepelen, zei demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) vrijdag. Het plan waaraan de Europese Commissie zou werken om Oekraïne een lichte variant van het EU-lidmaatschap toe te kennen zodat Oekraïne snel kan toetreden, is hem niet bekend, zei Van Weel na afloop van de ministerraad. De huidige toetredingscriteria zijn voor Nederland heilig.

10 uur geleden
OM eist 14 jaar cel en tbs tegen verdachte zedenzaak Barendrecht

ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft vrijdag veertien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 46-jarige Mels van B. uit Barendrecht voor het jarenlang ernstig seksueel misbruiken van jonge meisjes.

10 uur geleden
Drukte bij informatiepunt over explosie in Utrechts stadhuis

UTRECHT (ANP) - Tientallen getroffen bewoners van Utrecht zijn na de grote explosie in het centrum naar het gemeentelijk informatiepunt gekomen in het stadhuis. Ze werden daar toegesproken door burgemeester Dijksma, die hen een hart onder de riem stak.

11 uur geleden
Dijksma: Getroffenen explosie 'zo lang als nodig' opgevangen

UTRECHT (ANP) - De gemeente Utrecht heeft regelingen met hotels in de stad getroffen om bewoners die nog niet naar huis kunnen na de explosie van donderdag "zo lang als nodig" op te vangen. Dat zegt de Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma.

11 uur geleden
Onderzoeksraad voor Veiligheid neemt poolshoogte in Utrecht

DEN HAAG (ANP) - De Onderzoeksraad voor Veiligheid heeft mensen naar Utrecht gestuurd om een indruk te krijgen van de situatie na de explosie in de binnenstad. Later beslist de raad of daadwerkelijk een onderzoek wordt ingesteld.

12 uur geleden
Bolle Jos veroordeeld tot zeven jaar cel in drugszaak-Hippix

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Nederlandse drugscrimineel Bolle Jos Leijdekkers is vrijdag door de Antwerpse rechtbank veroordeeld tot zeven jaar cel in de zaak-Hippix. Bij deze omvangrijke drugszaak gaat het om de invoer van ettelijke tonnen cocaïne via de Antwerpse haven.

12 uur geleden