Vier voetballers en staflid Oranje onder 19 betrokken bij ongeval
ZEIST (ANP) - Vier voetballers van Oranje onder 19 en een staflid zijn zondagavond rond 18.15 uur betrokken geraakt bij een verkeersongeval. Doelman Dani van den Heuvel (19) van Leeds United moest naar het ziekenhuis om behandeld te worden aan zijn verwondingen, terwijl Gabi Caschili (18) van PEC Zwolle een lichte hersenschudding heeft opgelopen. Beiden hebben het trainingskamp verlaten.
De andere inzittenden zijn ongedeerd gebleven en hebben zich weer bij de selectie gevoegd, meldt de KNVB. Hun namen werden niet bekendgemaakt. De voetbalbond zegt "enorm geschrokken" te zijn. "Belanghebbenden rondom de inzittenden zijn direct geïnformeerd over het verkeersongeluk", aldus de voetbalbond.
De KNVB wil niet meer kwijt over het ongeluk. De spelers die in de auto zaten, hebben aangegeven dat ze moesten uitwijken voor een andere auto. Waar dat was, is niet bekend. De spelers van Oranje onder 19 zijn momenteel in Nederland bij elkaar voor het EK-kwalificatietoernooi. Het EK wordt volgend jaar in Slowakije gespeeld. Dinsdag nemen ze het in Rotterdam op tegen de leeftijdsgenoten van Oekraïne.
Oranje onder 19 staat onder leiding van bondscoach Bert Konterman, voormalig speler van onder meer Feyenoord, Vitesse en Willem II. Zijn technische staf bestaat uit onder anderen oud-doelman Oscar Moens.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
45 minuten geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
12 uur geleden