Vier tips na overval gezin PSV'er Zahavi
AMSTERDAM (ANP) - De politie in Amsterdam heeft vier tips binnengekregen over de overval op het huis van PSV'er Eran Zahavi. De overval, waarbij de vrouw en kinderen van de voetballer werden vastgebonden en bedreigd, werd dinsdagavond behandeld in Opsporing Verzocht.
Een politiewoordvoerder zegt dat de tips worden onderzocht.
Afgelopen zondagmiddag werden Zahavi's vrouw en vier jonge kinderen overvallen in hun huis aan de Arenborg in Buitenveldert. Daarbij werden zij vastgebonden en kregen ze tape op hun mond. De vrouw werd ook bedreigd met een vuurwapen. De twee overvallers gingen er met verschillende persoonlijke eigendommen en contant geld vandoor.
Het duo was op de fiets naar het huis van Zahavi gekomen, volgens de politie een "opvallend detail". Ze wisten naar binnen te komen doordat een van hen zich voordeed als postbezorger. Deze man droeg een polo met het TNT-logo.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Mensen die op reis gaan, kunnen zaterdag geen noodpaspoort krijgen. De Koninklijke Marechaussee kan die niet verstrekken door een landelijke storing. Het is niet bekend wat de oorzaak van de storing is en hoelang het duurt om die te verhelpen.
26 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie ziet de afgelopen jaren een toename van incidenten in de binnenstad van Amsterdam met mensen die 'gevoelsmatig weinig tot niets meer te verliezen hebben'. De politie meldt dit na berichtgeving van Het Parool. "Dit uit zich in overlastgevend gedrag, maar ook in winkeldiefstallen, bedreigingen, intimidaties en geweld", schrijft de politie in een schriftelijke reactie.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - De Arnhemse burgemeester Ahmed Marcouch heeft rapper Ye uitgenodigd om zondag, tussen zijn Nederlandse concerten door, een bezoek te brengen aan het Nationaal Holocaustmuseum in Amsterdam. Daarna zou hij samen met de opperrabbijn een krans kunnen leggen bij het Namenmonument. Dat bevestigt Marcouch' woordvoerder na een bericht in de Volkskrant.
7 uur geledenVLAARDINGEN (ANP) - Twee personen hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag een plofkraak gepleegd bij een pinautomaat aan de Reigerlaan in Vlaardingen. Dat schrijft de politie op X.
9 uur geledenKERKRADE (ANP) - Aan de Toupsbergstraat in het Limburgse Kerkrade is in de nacht van vrijdag op zaterdag een auto een woning binnengereden. De bestuurder en een inzittende van de auto raakten gewond. Zij zijn met letsel naar het ziekenhuis gebracht. Dat heeft de politie bekendgemaakt.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bij een aanrijding met een tram in Rotterdam is vrijdagavond een voetganger overleden. Dat meldt de politie Rotterdam op X. Het ongeval vond om 23.30 uur plaats op de 1e Middellandstraat.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Asielaanvragen die voor het ingaan van het EU-migratiepact zijn ingediend, worden op een nieuwe systematische manier beoordeeld. Asielminister Bart van den Brink laat weten dat dit nodig is.
21 uur geleden