Vier tips na overval gezin PSV'er Zahavi
AMSTERDAM (ANP) - De politie in Amsterdam heeft vier tips binnengekregen over de overval op het huis van PSV'er Eran Zahavi. De overval, waarbij de vrouw en kinderen van de voetballer werden vastgebonden en bedreigd, werd dinsdagavond behandeld in Opsporing Verzocht.
Een politiewoordvoerder zegt dat de tips worden onderzocht.
Afgelopen zondagmiddag werden Zahavi's vrouw en vier jonge kinderen overvallen in hun huis aan de Arenborg in Buitenveldert. Daarbij werden zij vastgebonden en kregen ze tape op hun mond. De vrouw werd ook bedreigd met een vuurwapen. De twee overvallers gingen er met verschillende persoonlijke eigendommen en contant geld vandoor.
Het duo was op de fiets naar het huis van Zahavi gekomen, volgens de politie een "opvallend detail". Ze wisten naar binnen te komen doordat een van hen zich voordeed als postbezorger. Deze man droeg een polo met het TNT-logo.
Meer uit Binnenland
OVERASSELT (ANP) - De politie heeft 34 mensen aangehouden na het geweld dat dinsdag plaatsvond in het Gelderse Overasselt. Agenten hebben de personen op verschillende plaatsen aangehouden, onder meer net over de grens bij Limburg en in een nabijgelegen maisveld. Ook zijn er meerdere wapens en voertuigen in beslag genomen.
4 minuten geledenMALDEN (ANP) - De man die dinsdagochtend is omgekomen bij een schietpartij in Overasselt is een 51-jarige man uit Wijchen. Dat zei Jolanda Aalbers, plaatsvervangend politiechef bij de eenheid Oost-Nederland, tijdens een persconferentie.
8 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima, prinses Beatrix en prinses Amalia gaan volgende week woensdag naar de uitvaart van koning Harald van Noorwegen. Dat maakte de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) dinsdag bekend.
26 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Ook autobussen kunnen vanaf 2029 onder de uitstootvrije zones vallen, waarmee ze bepaalde binnensteden niet meer in mogen als ze te vervuilend zijn. Staatssecretaris Annet Bertram (Infrastructuur, CDA) gaat de regels aanpassen om verduurzaming aan te moedigen maar wil ondernemers ook niet "aan het onmogelijke" houden, schrijft ze in een brief aan de Kamer.
29 minuten geledenOVERASSELT (ANP) - Er is nog steeds sprake van "mogelijk gevaar" in de omgeving van Overasselt, waar in de nacht van maandag op dinsdag een schietpartij plaatsvond. De politie vraagt inwoners zoveel mogelijk binnen te blijven en roept mensen op niet naar het gebied te komen als dat niet nodig is.
56 minuten geledenOVERASSELT (ANP) - Politiekorpschef Janny Knol spreekt van "ongekend geweld" in Overasselt in de nacht van maandag op dinsdag. Volgens Knol helpen politieagenten uit het hele land mee bij het aanhouden van "een groot aantal verdachten" en zetten ze daarbij "alles op alles", laat ze op X weten.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft ook in hoger beroep een levenslange celstraf geëist tegen verdachte Richard K. (53) voor de dubbele moord in het Drentse Weiteveen. Daarbij kwamen Ineke (44) en Sam (38) om het leven.
1 uur geleden