Vier handbalsters uit Kameroen vermist tijdens WK in Spanje
MADRID (ANP) - Vier speelsters uit de nationale handbalploeg van Kameroen worden in Spanje vermist. Ze verblijven in Spanje voor het WK handbal. Volgens de delegatie van het Afrikaanse land zijn de handbalsters sinds donderdag niet meer gezien.
De Spaanse politie is een onderzoek gestart naar de vermissing van het viertal. "Het lijkt erop dat de vrouwen uit eigen beweging zijn vertrokken", zei een woordvoerder. De speelsters hebben al hun eigendommen met zich meegenomen uit het spelershotel in Valencia.
In het verleden hebben atleten vaker internationale sportevenementen aangegrepen om te ontsnappen aan de slechte omstandigheden in hun eigen land. Tijdens de Olympische Spelen van Londen in 2012 waren bijvoorbeeld zeven sporters uit Kameroen plotseling verdwenen.
Kameroen verloor in de groepsfase van het WK alle duels.
Meer uit Sport
STUTTGART (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft met zijn merrie Pretty Woman van 't Paradijs de wereldbekerwedstrijd van Stuttgart gewonnen. Het is het beste internationale resultaat tot nu toe van de Nederlandse kampioen en de tweede Nederlandse zege na Sanne Thijssen vorige maand in Oslo in dit wereldbekerseizoen.
38 minuten geledenZAGREB (ANP) - Judoka Jur Spijkers heeft op de Grand Prix-wedstrijd van Zagreb bij de zwaargewichten (+100 kg) het zilver gepakt. In de finale versloeg de Azerbeidzjaan Kanan Nasibov de 28-jarige Tilburger op ippon.
1 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Darter Danny Noppert is er niet in geslaagd de finale van de Grand Slam of Darts te bereiken. De 34-jarige Fries verloor in Wolverhampton in de halve finale van wereldkampioen en titelverdediger Luke Littler uit Engeland met 16-9 in legs.
3 uur geledenHAMME (ANP) - Lucinda Brand heeft dankzij haar zege in de Flandriencross van het Oost-Vlaamse Hamme een unieke mijlpaal bereikt. De 36-jarige Dordtse eindigde voor de vijftigste keer op rij op het podium in een veldrit. Die reeks werd ingezet op 27 januari 2024, toevallig ook in Hamme.
4 uur geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben ook hun tweede poulewedstrijd op het WK in Australië gewonnen. Het Nederlandse duo verdeeld de Noorse broers Markus en Adrian Mol met 21-18 21-17.
10 uur geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Joy Beune heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City haar tweede afstandszege geboekt. De 26-jarige schaatsster won na de 3000 meter van vrijdag ook de 1500 meter. Beune bleef met een dik persoonlijk record van 1.51,05 landgenote Antoinette Rijpma-de Jong en Ragne Wiklund uit Noorwegen ruim voor.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is voor het eerst doorgedrongen tot de finale van de ATP Finals. De Spaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Turijn de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-2 6-4
21 uur geleden