Vier handballers sluiten na besmetting weer aan bij Oranje
BOEDAPEST (ANP) - Ook de handballers Samir Benghanem, Jeffrey Boomhouwer en Rutger ten Velde kunnen donderdag met Oranje uitkomen in het laatste duel uit de hoofdronde van het EK in Boedapest. Het drietal behoorde tot de vele coronagevallen in de Nederlandse selectie, die het om 18.00 uur opneemt tegen Kroatië. Eerder op de dag werd al gemeld dat Iso Sluijters terugkeert uit isolatie. De wedstrijdselectie bestaat uit zestien spelers. Lars Kooij neemt plaats op de tribune.
Vanwege eerdere besmettingen zitten Dennis Schellekens, Bart Ravensbergen, Kay Smits, Jasper Adams, keeperstrainer Gerrie Eijlers en bondscoach Erlingur Richardsson nog in quarantaine.
Oranje maakt nog kans op de derde plaats in de groep. Wanneer Montenegro eerder op de dag wint van IJsland en Nederland zelf wint van Kroatië, komt het op doelsaldo aan. Valt dat uit in het voordeel van Nederland, dan volgt vrijdag nog een duel om de vijfde plaats op het EK.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
54 minuten geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
21 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
1 dag geleden