Vier dagen geen treinen tussen Leiden en Alphen aan den Rijn
LEIDEN (ANP) - Tussen Leiden en Alphen aan den Rijn rijden vanaf vrijdag tot en met maandag geen treinen. Zondag rijden ook geen treinen tussen Leiden en Bodegraven, meldt de NS. Die zet vervangende bussen in. De extra reistijd kan oplopen tot drie kwartier.
De werkzaamheden aan het spoor en spoorbruggen beginnen in de nacht van donderdag op vrijdag om 00.50 uur en duren tot dinsdag 03.00 uur. Treinreizigers tussen Leiden en Utrecht kunnen omreizen via Schiphol. Wie tussen Alphen en Den Haag reist, kan via Gouda gaan.
Zondagochtend zijn er ook werkzaamheden tussen Leiden en Bodegraven, die naar verwachting duren van 06.00 tot 11.00 uur. Gelijktijdig zijn er dan ook werkzaamheden aan de bovenleiding tussen Alphen en Gouda. Wie dan tussen Leiden en Woerden wil reizen, kan via Den Haag Centraal gaan.
Meer uit Binnenland
HENGELO (ANP) - Bij een aanrijding op de A35 bij Hengelo is een persoon overleden. Dat meldt de politie op X. De politie doet onderzoek, waardoor de snelweg vanaf Borne-West richting Enschede is afgesloten.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Op het Stationsplein in Den Bosch heeft in de nacht van zondag op maandag een steekincident plaatsgevonden. Rond 00.15 uur kreeg de politie een melding van een beroving, waarna een slachtoffer met steekwonden werd aangetroffen. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie Oost-Brabant.
3 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn zondagavond rond 19.30 uur lokale tijd op de nationale luchthaven van Suriname aangekomen. Het koningspaar begint maandag in hoofdstad Paramaribo aan een driedaags staatsbezoek aan de voormalige Nederlandse kolonie.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De treindienst van en naar Noord-Nederland is zeker tot eind maandagochtend verstoord door een poging tot koperdiefstal. Dat meldt spoorbeheerder ProRail. In ieder geval tot eind maandagochtend rijden er geen treinen tussen 't Harde en Zwolle en tussen Zwolle en Lelystad.
6 uur geledenALMERE (ANP) - De woning aan de Swingstraat in Almere waar in de nacht van zaterdag op zondag een zware aanslag met explosieven werd uitgevoerd, is op last van de burgemeester gesloten. Bij die explosie raakte een 49-jarige man zwaargewond en er brak brand uit.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Twee leden van de actiegroep Kick Out Zwarte Piet hebben een Andreaspenning ontvangen. Ze kregen deze voor hun inzet om het sinterklaasfeest in Amsterdam inclusiever te maken. Jerry Afriyie en Raul Balai ontvingen hun penning zondag uit handen van locoburgemeester Touria Meliani van Amsterdam.
8 uur geledenHOUTEN (ANP) - Het winterse weer laat nog even op zich wachten in december. Door de toevoer van zachte lucht blijft de temperatuur in de eerste helft van december naar verwachting rond de 5 tot 10 graden. Slechts in een enkele nacht is er kans op vorst. Dat laat Weeronline weten in een voorlopige maandverwachting.
22 uur geleden