Vier bestemmingen VS van KLM vervallen
SCHIPHOL (ANP) - Luchtvaartmaatschappij KLM vliegt vanaf zaterdag tot en met 28 maart niet meer naar vier bestemmingen in de Verenigde Staten. Vluchten naar de luchthavens van Boston, Houston, Las Vegas en Minneapolis komen te vervallen.
De verbinding naar zes andere bestemmingen, waaronder New York en Los Angeles, blijven wel intact. KLM kondigde donderdag aan zijn netwerk naar de VS zo veel mogelijk in stand te willen houden. Eerder kondigde de Amerikaanse president Donald Trump een inreisverbod aan voor reizigers uit veel Europese landen, waarmee hij de verspreiding van het nieuwe coronavirus wil tegengaan.
KLM wijst erop dat klanten die de afgelopen twee weken in een Schengenland zijn geweest, niet daar de Verenigde Staten mogen reizen. Dat geldt voorlopig ook voor transferpassagiers, die op een Amerikaanse luchthaven overstappen op een andere vlucht.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse Republikeinse senator Thom Tillis zal stemmen voor de benoeming van Kevin Warsh als de nieuwe voorzitter van de Federal Reserve. Dat heeft hij zondag gezegd tijdens een interview met NBC News. Daarmee lijkt de beëdiging van de door Donald Trump voorgedragen kandidaat als opvolger van de huidige Fed-voorzitter Jerome Powell zekerder te worden. Powells termijn loopt in mei af.
3 uur geledenMUSCAT (ANP/RTR) - Oman heeft investeringsovereenkomsten ondertekend met meerdere organisaties voor nieuwe industrieprojecten ter waarde van meer dan 200 miljoen Omaanse rial. Dat is omgerekend zo'n 444 miljoen euro.
5 uur geledenHONGKONG (ANP/BLOOMBERG) - Beursintroducties in Hongkong hebben dit jaar al meer dan 140 miljard Hongkongse dollar (ongeveer 15,2 miljard euro) opgebracht. Dat meldt minister van Financiën Paul Chan van de speciale administratieve regio van de Volksrepubliek China in zijn blog. Daarmee behoudt Hongkong volgens hem zijn positie als belangrijkste bestemming ter wereld voor een beursgang.
10 uur geledenBOEDAPEST (ANP/BLOOMBERG) - De vermoedelijke aankomende premier van Hongarije zegt over informatie te beschikken dat rijke figuren die zijn gelinkt aan de regering van Viktor Orbán activa naar het buitenland wegsluizen. Verkiezingswinnaar Péter Magyar waarschuwt investeerders uit te kijken wat ze kopen en eist dat de Hongaarse autoriteiten "de criminelen oppakken die de Hongaren miljarden hebben gekost" en voorkomen dat ze "hun buit naar het buitenland smokkelen".
21 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse regering slaat wereldwijd alarm over vermeende diefstal van AI-kennis door Chinese bedrijven. Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft diplomaten opgedragen hun zorgen daarover te delen in het buitenland, meldt persbureau Reuters op basis van een intern bericht.
1 dag geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse regering heeft sancties opgelegd aan een Chinese raffinaderij, omdat die voor miljarden dollars aan Iraanse olie zou hebben gekocht. Het gaat om een zogenoemde 'theepot-raffinaderij'.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Beleggers laten zich niet afschrikken door de oorlog in het Midden-Oosten en beschouwen de onrust juist als kans om goede zaken te doen, constateren analisten. Dit verklaart volgens hen waarom de beursgraadmeters op Wall Street afgelopen week weer recordstanden lieten zien. Ook de Amsterdamse AEX-index zit inmiddels in de buurt van een nieuw record, ondanks het conflict en de vele zorgen over de hoge energieprijzen.
1 dag geleden