Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vier AZ-supporters melden zich na uitzending Opsporing Verzocht

Vier AZ-supporters melden zich na uitzending Opsporing Verzocht

ALKMAAR (ANP) - Vier van de tien rellende AZ-supporters die dinsdagavond te zien waren in het televisieprogramma Opsporing Verzocht hebben zich na de uitzending gemeld bij de politie. Zij zijn allemaal aangehouden.

In totaal zijn in de zaak elf mensen gearresteerd, van wie er een inmiddels niet meer wordt verdacht. De overige tien worden verdacht van openlijke geweldpleging na de wedstrijd tussen AZ en West Ham United, afgelopen donderdag. De verdachten zijn allemaal tussen de 30 en 50 jaar en komen uit Alkmaar en omgeving. Negen mensen zitten vast.

Dinsdagavond besteedde Opsporing Verzocht aandacht aan de zaak. In de uitzending waren foto's te zien van de tien mensen die worden verdacht van de ernstigste misdrijven. Een van hen werd onherkenbaar in beeld gebracht, omdat hij mogelijk minderjarig is. Als deze persoon zich niet binnen een week meldt, wordt de jongen alsnog herkenbaar in beeld gebracht, aldus de politie.

Veertig tips

Naar aanleiding van de uitzending van Opsporing Verzocht heeft de politie ruim veertig tips binnengekregen. Die variëren van mensen die een verdachte hebben herkend tot mensen die extra camerabeelden hebben aangeleverd.

Na de thuiswedstrijd van AZ tegen West Ham United braken donderdag rellen uit in het stadion. Fans van de Alkmaarse voetbalclub bestormden de tribune met supporters van de club uit Londen, die de wedstrijd had gewonnen. Een week eerder kwam het bij de uitwedstrijd van AZ tegen West Ham United in Londen ook al tot ongeregeldheden. Toen vielen West Hem United-supporters AZ-fans aan.

Meer uit Voetbal

Freiburg redt punt in laatste duel voor ontmoeting met FC Utrecht

FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft de laatste wedstrijd voor de ontmoeting van donderdag met FC Utrecht gelijkgespeeld. De ploeg redde in de slotfase een punt tegen Eintracht Frankfurt (2-2).

25 minuten geleden
Oud-voetballer Drenthe getroffen door herseninfarct

ROTTERDAM (ANP) - Royston Drenthe is vrijdag getroffen door een herseninfarct. Dat meldt FC de Rebellen, een gelegenheidsteam van oud-profvoetballers, op Instagram.

39 minuten geleden
Aston Villa komt met uitzege op Spurs naar Go Ahead Eagles

LONDEN (ANP) - Aston Villa komt met een heerlijk gevoel naar Nederland voor het uitduel van donderdag met Go Ahead Eagles in de Europa League. De ploeg uit Birmingham won de zware uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2).

49 minuten geleden
FC Groningen verliest thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het thuisduel met Sparta Rotterdam verloren (0-2). De ploeg van trainer Dick Lukkien liet na Ajax op de ranglijst te passeren.

1 uur geleden
Excelsior boekt tegen Fortuna Sittard derde competitiezege

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft zijn derde competitiezege van het seizoen geboekt. De formatie van trainer Ruben den Uil won in Rotterdam met 1-0 van Fortuna Sittard.

1 uur geleden
Feyenoord zonder geblesseerde verdediger Watanabe tegen Heracles

ALMELO (ANP) - Feyenoord kan zondag in de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo in de Eredivisie niet beschikken over Tsuyoshi Watanabe. De Japanse centrale verdediger is geblesseerd. Omdat trainer Robin van Persie ook niet de beschikking heeft over Gernot Trauner, Thomas Beelen en Malcolm Jeng, speelt linksback Gijs Smal noodgedwongen in het centrum naast Anel Ahmedhodzic.

2 uur geleden
Voorzitter Spakenburg hoorde racistische kreten bij Kozakken Boys

SPAKENBURG (ANP) - Voorzitter Marc Schoonebeek van voetbalclub SV Spakenburg heeft racistische uitingen gehoord richting Spakenburg-spits Ahmed El Azzouti bij het duel met Kozakken Boys van zaterdag. Dat zei Schoonebeek zondag tegen het ANP.

2 uur geleden