Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vier AZ-supporters melden zich na uitzending Opsporing Verzocht

Vier AZ-supporters melden zich na uitzending Opsporing Verzocht

ALKMAAR (ANP) - Vier van de tien rellende AZ-supporters die dinsdagavond te zien waren in het televisieprogramma Opsporing Verzocht hebben zich na de uitzending gemeld bij de politie. Zij zijn allemaal aangehouden.

In totaal zijn in de zaak elf mensen gearresteerd, van wie er een inmiddels niet meer wordt verdacht. De overige tien worden verdacht van openlijke geweldpleging na de wedstrijd tussen AZ en West Ham United, afgelopen donderdag. De verdachten zijn allemaal tussen de 30 en 50 jaar en komen uit Alkmaar en omgeving. Negen mensen zitten vast.

Dinsdagavond besteedde Opsporing Verzocht aandacht aan de zaak. In de uitzending waren foto's te zien van de tien mensen die worden verdacht van de ernstigste misdrijven. Een van hen werd onherkenbaar in beeld gebracht, omdat hij mogelijk minderjarig is. Als deze persoon zich niet binnen een week meldt, wordt de jongen alsnog herkenbaar in beeld gebracht, aldus de politie.

Veertig tips

Naar aanleiding van de uitzending van Opsporing Verzocht heeft de politie ruim veertig tips binnengekregen. Die variëren van mensen die een verdachte hebben herkend tot mensen die extra camerabeelden hebben aangeleverd.

Na de thuiswedstrijd van AZ tegen West Ham United braken donderdag rellen uit in het stadion. Fans van de Alkmaarse voetbalclub bestormden de tribune met supporters van de club uit Londen, die de wedstrijd had gewonnen. Een week eerder kwam het bij de uitwedstrijd van AZ tegen West Ham United in Londen ook al tot ongeregeldheden. Toen vielen West Hem United-supporters AZ-fans aan.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

2 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

2 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

4 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

6 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

8 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

9 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

9 uur geleden