Vier aanhoudingen om mishandelingen na voetbalwedstrijd Ajax-PSV
AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft afgelopen week vier verdachten aangehouden die zaterdag na afloop van de voetbalwedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tussen Ajax en PSV mensen zouden hebben mishandeld bij en op het station Amsterdam Bijlmer ArenA. De Amsterdammers werden met 4-0 verslagen.
Rond 22.00 uur liep een grote groep mensen richting het station. Ter hoogte van de bioscoop werden twee mannen plotseling in hun gezicht geslagen. De verdachten liepen daarna door richting het station.
Bij de ingang haalde een van de verdachten uit naar iemand die langsliep. Deze persoon wist te voorkomen dat hij werd geraakt. Vervolgens werd er nog iemand aangevallen en mishandeld. Korte tijd later mishandelde de groep ook twee mannen die op een perron stonden. Een van de slachtoffers liep hierdoor een gebroken jukbeen op.
De politie vermoedt dat alle slachtoffers door dezelfde groep zijn lastiggevallen. Vier verdachten zijn al aangehouden, maar de politie denkt dat er mogelijk meer mensen bij de mishandelingen betrokken waren.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
9 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
15 uur geleden