Vier aanhoudingen om mishandelingen na voetbalwedstrijd Ajax-PSV
AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft afgelopen week vier verdachten aangehouden die zaterdag na afloop van de voetbalwedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tussen Ajax en PSV mensen zouden hebben mishandeld bij en op het station Amsterdam Bijlmer ArenA. De Amsterdammers werden met 4-0 verslagen.
Rond 22.00 uur liep een grote groep mensen richting het station. Ter hoogte van de bioscoop werden twee mannen plotseling in hun gezicht geslagen. De verdachten liepen daarna door richting het station.
Bij de ingang haalde een van de verdachten uit naar iemand die langsliep. Deze persoon wist te voorkomen dat hij werd geraakt. Vervolgens werd er nog iemand aangevallen en mishandeld. Korte tijd later mishandelde de groep ook twee mannen die op een perron stonden. Een van de slachtoffers liep hierdoor een gebroken jukbeen op.
De politie vermoedt dat alle slachtoffers door dezelfde groep zijn lastiggevallen. Vier verdachten zijn al aangehouden, maar de politie denkt dat er mogelijk meer mensen bij de mishandelingen betrokken waren.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
13 minuten geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
50 minuten geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
15 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
17 uur geleden