Vier aanhoudingen om mishandelingen na voetbalwedstrijd Ajax-PSV
AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft afgelopen week vier verdachten aangehouden die zaterdag na afloop van de voetbalwedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tussen Ajax en PSV mensen zouden hebben mishandeld bij en op het station Amsterdam Bijlmer ArenA. De Amsterdammers werden met 4-0 verslagen.
Rond 22.00 uur liep een grote groep mensen richting het station. Ter hoogte van de bioscoop werden twee mannen plotseling in hun gezicht geslagen. De verdachten liepen daarna door richting het station.
Bij de ingang haalde een van de verdachten uit naar iemand die langsliep. Deze persoon wist te voorkomen dat hij werd geraakt. Vervolgens werd er nog iemand aangevallen en mishandeld. Korte tijd later mishandelde de groep ook twee mannen die op een perron stonden. Een van de slachtoffers liep hierdoor een gebroken jukbeen op.
De politie vermoedt dat alle slachtoffers door dezelfde groep zijn lastiggevallen. Vier verdachten zijn al aangehouden, maar de politie denkt dat er mogelijk meer mensen bij de mishandelingen betrokken waren.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
20 uur geleden