Vier aanhoudingen om mishandelingen na voetbalwedstrijd Ajax-PSV
AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft afgelopen week vier verdachten aangehouden die zaterdag na afloop van de voetbalwedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tussen Ajax en PSV mensen zouden hebben mishandeld bij en op het station Amsterdam Bijlmer ArenA. De Amsterdammers werden met 4-0 verslagen.
Rond 22.00 uur liep een grote groep mensen richting het station. Ter hoogte van de bioscoop werden twee mannen plotseling in hun gezicht geslagen. De verdachten liepen daarna door richting het station.
Bij de ingang haalde een van de verdachten uit naar iemand die langsliep. Deze persoon wist te voorkomen dat hij werd geraakt. Vervolgens werd er nog iemand aangevallen en mishandeld. Korte tijd later mishandelde de groep ook twee mannen die op een perron stonden. Een van de slachtoffers liep hierdoor een gebroken jukbeen op.
De politie vermoedt dat alle slachtoffers door dezelfde groep zijn lastiggevallen. Vier verdachten zijn al aangehouden, maar de politie denkt dat er mogelijk meer mensen bij de mishandelingen betrokken waren.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
6 minuten geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
17 minuten geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabiƫ (0-2).
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
13 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
16 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
16 uur geleden