Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vier aanhoudingen in oplichtingszaak telecombedrijf

Vier aanhoudingen in oplichtingszaak telecombedrijf

ROTTERDAM (ANP) - De politie in Rotterdam heeft vier mensen aangehouden op verdenking van grootschalige oplichting van een telecombedrijf. Het gaat om een 31-jarige man, een 27-jarige man, een 39-jarige man en een 61-jarige vrouw, allemaal uit Rotterdam. De politie heeft ook 300.000 euro contant geld en telefoons in beslag genomen.

Het telecombedrijf deed vorige week aangifte toen het had gemerkt dat een medewerker al enige tijd de nieuwste iPhones bestelde en ze vervolgens niet liet afleveren op het besteladres maar op een ander adres. Het vermoeden bestaat dat hij de telefoons samen met de andere verdachten heeft doorverkocht. De schade van deze oplichting is inmiddels opgelopen tot ruim een miljoen euro, aldus de politie.

Meer uit Binnenland

Veel stormmeldingen in midden van Nederland, NL-Alert verstuurd

DEN HAAG (ANP) - De meldkamers in Flevoland, Gooi en Vechtstreek en Utrecht krijgen vrijdagavond heel veel meldingen van stormschade binnen. Dat laten de veiligheidsregio's weten.

1 uur geleden
KNMI waarschuwt groot deel van het land voor onweersbuien

UTRECHT (ANP) - Het KNMI heeft vrijdagavond voor een groot deel van Nederland code oranje afgegeven vanwege het onweer dat over het land trekt. Alleen in de drie zuidelijke provincies is de waarschuwing niet van kracht, maar geldt code geel.

4 uur geleden
Ook code oranje in Brabant, Zeeland en Zuid-Holland om onweer

DE BILT (ANP) - Het KNMI heeft code oranje vanwege onweersbuien uitgebreid. De waarschuwing gold al in Limburg, daar zijn Zeeland, Brabant en Zuid-Holland bijgekomen. Voor de rest van het land geldt code geel.

6 uur geleden
Anti-foltercomité: zorg detentiecentra vreemdelingen onvoldoende

STRAATSBURG (ANP) - De zorg in Nederlandse gevangenissen voor vreemdelingen schiet deels tekort. Dat geeft het anti-foltercomité (CPT) van de Raad van Europa aan in een rapport na een bezoek in oktober aan de detentiecentra in Rotterdam en op Schiphol en de gevangenis in Ter Apel.

7 uur geleden
Meer dan 100.000 mensen kochten zomerabonnement trein

DEN HAAG (ANP) - Zo'n 105.000 mensen hebben tot nu toe het goedkopere zomerabonnement voor de trein aangeschaft. Dat meldde staatssecretaris Annet Bertram (CDA) van Infrastructuur en Waterstaat in het programma Dit is de Dag van NPO Radio 1.

7 uur geleden
Groningen in verzet tegen kerncentrales en hoopt op Tweede Kamer

GRONINGEN (ANP) - Groningen gaat er "alles aan doen" om te voorkomen dat in de Eemshaven kerncentrales komen. De provincie en de gemeente Het Hogeland, waarin de Eemshaven ligt, hebben hun hoop ook gevestigd op de Tweede Kamer die op 2 juli debatteert over kernenergie. "Onze oproep is: haal ons hieruit!", aldus wethouder Eltjo Dijkhuis.

8 uur geleden
Groningen is boos op kabinet: onfatsoenlijke overvaltactiek

WINSUM (ANP) - Het kabinet heeft een "overvaltactiek" gebruikt om de plaatsing van kerncentrales in de Groningse Eemshaven mogelijk te maken. Dat vindt wethouder Eltjo Dijkhuis van Het Hogeland, de gemeente waarin de Eemshaven ligt. "Als een dief in de nacht voert het Rijk hier over de rug van de Groningers een operatie uit die het naar eigen zeggen niet zou doen."

8 uur geleden