Vidal verhuist van Barcelona naar Internazionale
MILAAN (ANP) - Arturo Vidal verhuist van FC Barcelona naar Internazionale. De Italiaanse club van verdediger Stefan de Vrij betaalt slechts zo'n 1 miljoen euro voor de Chileense middenvelder.
De 33-jarige Vidal maakte 96 keer zijn opwachting voor Barça en hij was goed voor elf doelpunten en tien assists. FC Barcelona nam Vidal in 2018 over van Bayern München. Daarvoor speelde de Chileen voor Juventus, Bayer Leverkusen en in eigen land voor Colo-Colo.
Het contract van Vidal in Barcelona liep nog een jaar door, maar trainer Ronald Koeman heeft hem niet meer nodig. De Spaanse club wil de selectie 'opschonen' om ruimte te maken voor nieuwe spelers, onder wie wellicht Memphis Depay van Olympique Lyon.
Bij Inter wordt Vidal herenigd met coach Antonio Conte. Ze werkten in het verleden samen bij Juventus.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
10 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
18 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
18 uur geleden