Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vice-preses FIFA: begin volgend jaar aan nieuwe voetbalseizoen

Vice-preses FIFA: begin volgend jaar aan nieuwe voetbalseizoen

ZÜRICH (ANP) - Vicevoorzitter Victor Montagliani van de FIFA zou het geen slecht idee vinden om de nieuwe voetbalcompetities pas in het nieuwe kalenderjaar te laten beginnen. Dat vertelde de Canadees tijdens een interview met het Italiaanse radiostation Sportiva.

"Ik denk dat we dit idee niet zo maar moeten afwijzen", zei Montagliani die ook voorzitter is van de Concacaf, de voetbalbond voor Noord- en Midden Amerika en de Caraïben. "Het geeft alle competities meer tijd en als iedereen in het nieuwe jaar weer begint dan sluit dat ook mooi aan op het volgende WK in Qatar, dat vanwege de hitte in 2022 van 21 november tot 18 december wordt gehouden. Dan hoeven er geen ingrijpende wijzigingen meer plaats te vinden."

Nagenoeg alle Europese competities liggen stil, vanwege de uitbraak van het coronavirus. Het is nog onduidelijk of de Champions League en Europa League worden uitgespeeld. In Nederland en Frankrijk is het seizoen al voorbij. Duitsland, Engeland en Spanje onderzoeken wanneer ze het profvoetbal weer kunnen hervatten.

,

Meer uit Voetbal

Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

5 minuten geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

22 minuten geleden
Romário zegt om medische redenen af voor boekpresentatie bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.

1 uur geleden
Ronaldo hoeft geen WK-duels te missen na rode kaart voor elleboog

ZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.

2 uur geleden
Liverpool-coach Slot ziet PSV onder Bosz graag voetballen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.

3 uur geleden
Man die inreed op feestende Liverpool-fans ontkent 31 aanklachten

LIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

5 uur geleden
Dembélé keert tegen Tottenham zo goed als zeker terug bij PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.

6 uur geleden