Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VI Vandaag trapt af met ruim 1 miljoen kijkers

VI Vandaag trapt af met ruim 1 miljoen kijkers

HILVERSUM (ANP) - De nieuwe talkshow VI Vandaag is maandagavond van start gegaan met 1.064.000 kijkers. Het praatprogramma van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp op SBS6 gaat daarmee ruimschoots langs concurrenten op de andere zenders, blijkt uit de kijkcijfers van Stichting Kijkonderzoek (SKO).

De talkshow van SBS6, waarin het voormalige Veronica Inside-trio sinds deze week elke avond in talkshowsetting het nieuws van de dag zal bespreken, is op de eerste uitzenddag gelijk de best bekeken talkshow van de avond. Naar Op1 op NPO 1 keken maandag 881.000 mensen en op RTL 4 wist Beau van Erven Dorens 798.000 kijkers te trekken met Beau.

De beëdiging van het vierde kabinet Rutte was om 11.00 uur goed voor 670.000 kijkers. De live-registratie op NPO 1 behaalt daarmee de 19e plek in de kijkcijfer top 25.

Het best bekeken programma van de avond was het NOS Journaal van 20.00 uur waar 2.262.000 mensen naar keken. Kennisquiz De Slimste Mens wist op NPO 2 1.923.000 kijkers aan zich te binden, wat goed is voor een tweede plaats in de kijkcijferlijst van maandag. De derde plek gaat naar RTL 4, waar 1.525.000 mensen naar het nieuws van 19.30 uur keken.

Meer uit Binnenland

Corendon-repatriëringsvlucht uit Oman uitgesteld om veiligheid

DEN HAAG (ANP) - Een nieuwe repatriëringsvlucht van Muscat in Oman naar Amsterdam is uitgesteld "vanwege de veiligheidssituatie". Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken over de vlucht van Corendon, die zaterdagmiddag zou vertrekken.

49 minuten geleden
Familie: Lenferink zal vast gniffelen om verkeerd geboortejaar

AMSTERDAM (ANP) - Volgens de familie van Jan Lenferink zal de overleden presentator vast "gniffelen" om de ontstane verwarring over zijn geboortejaar. Online staat dat Lenferink op 9 december 1948 is geboren, maar eigenlijk kwam hij drie jaar eerder al ter wereld.

4 uur geleden
Ook repatriëringsvlucht uit Oman op Schiphol aangekomen

SCHIPHOL (ANP) - Opnieuw is een KLM-vliegtuig met gestrande reizigers uit het Midden-Oosten aangekomen op Schiphol. De vlucht vanuit Muscat in Oman landde omstreeks 08.15 uur op de luchthaven. Aan boord van deze vlucht zaten 281 mensen, van wie 263 de Nederlandse nationaliteit hebben, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken.

5 uur geleden
56 Nederlanders aan boord van repatriëringsvlucht uit Egypte

SCHIPHOL (ANP) - Een TUI-vliegtuig met gestrande reizigers uit het Midden-Oosten is in de nacht van vrijdag op zaterdag aangekomen op Schiphol. Het toestel met vluchtnummer OR9406 landde iets na 01.30 uur op Schiphol. Aan boord waren 56 Nederlandse reizigers uit Israël en de Westelijke Jordaanoever, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken.

6 uur geleden
Ruim 1 op de 6 mensen overweegt niet te stemmen door wantrouwen

DEN HAAG (ANP) - Iets meer dan 1 op de 6 Nederlanders overweegt niet te stemmen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen door wantrouwen in de politiek. Dat blijkt uit een enquête van het ANP in samenwerking met Kieskompas.

6 uur geleden
Code geel voor het westen van het land wegens dichte mist

DE BILT (ANP) - In het hele land, met uitzondering van Limburg, geldt zaterdagochtend code geel omdat het plaatselijk erg mistig kan zijn. Eerder gold die waarschuwing al voor de provincies Friesland, Flevoland, Utrecht, Noord- en Zuid-Holland en Zeeland, maar het KNMI heeft het gebied inmiddels uitgebreid.

6 uur geleden
Oud-tv-presentator Jan Lenferink (80) overleden

AMSTERDAM (ANP) - Voormalig tv-presentator Jan Lenferink is vrijdag overleden. Dat heeft zijn familie aan het ANP laten weten.

13 uur geleden