Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VI Vandaag heet vanaf maandag Vandaag Inside

VI Vandaag heet vanaf maandag Vandaag Inside

HILVERSUM (ANP) - De SBS6-talkshow VI Vandaag krijgt een nieuwe naam. Vanaf maandag gaat het tv-programma door het leven als Vandaag Inside, zo werd vrijdagavond in de uitzending bekendgemaakt.

Aanleiding is het stopzetten van de samenwerking tussen Talpa en Voetbal International. Het blad trekt zich terug omdat er te weinig over voetbal zou worden gepraat en wil daarom niet langer haar naam aan het programma verbinden.

"Wij kunnen er natuurlijk niets aan doen dat het relevant is om eerst wat aan corona te doen en nu ook veel aan de oorlog in Oekraïne", legde Johan Derksen vrijdag in de uitzending uit. "Maar ik begrijp hun standpunt wel. Ik vind het niet verstandig maar begrijp het wel."

VI Vandaag bestaat sinds begin januari. In het programma praten Derksen, Wilfred Genee, René van der Gijp en gasten over het nieuws van de dag.

Meer uit Binnenland

Minister besluit vooralsnog niet tot inreisverbod voor rapper Ye

DEN HAAG (ANP) - De Amerikaanse rapper Ye krijgt vooralsnog geen inreisverbod opgelegd, meldt minister Bart van den Brink (Asiel en Migratie, CDA). Organisaties als het Centraal Joods Overleg hadden hiertoe opgeroepen, nadat het Verenigd Koninkrijk de artiest de toegang had ontzegd voor zijn komst naar een festival in Londen. Door antisemitische uitingen staat de rapper ter discussie.

58 minuten geleden
Dode bankmedewerkster Amsterdam slachtoffer van misdrijf

AMSTERDAM (ANP) - De 40-jarige bankmedewerkster die op 26 maart dood werd gevonden in een woning aan de Koninginneweg in Amsterdam-Zuid, is waarschijnlijk slachtoffer van een misdrijf.

1 uur geleden
EU geeft Utrechtse projecten recordbedrag van 831 miljoen euro

UTRECHT (ANP) - De Europese Unie heeft sinds 2021 831 miljoen euro subsidie toegekend aan projecten in de provincie Utrecht. De provincie meldt dat niet eerder in een zesjarig Europees programma zo'n groot bedrag is toegewezen. Ook gaat het om bijna een verdubbeling in vergelijking met de vorige periode (2014-2020).

1 uur geleden
AP: datalekmeldingen ontvangen van klanten Chipsoft

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Persoonsgegevens heeft 'een aantal' datalekmeldingen ontvangen van klanten van softwareleverancier Chipsoft. Dat meldt een woordvoerder, die geen specifiek aantal noemt. "We verwachten dat het er meer zullen worden. De meldingen moeten officieel binnen 72 uur worden gedaan."

2 uur geleden
Nederland en bondgenoten: zullen bijdragen in Straat van Hormuz

DEN HAAG (ANP) - Nederland en zeven grote bondgenoten zullen nu er een staakt-het-vuren is, helpen bij het beschermen van de Straat van Hormuz. Dat zeggen ze in een verklaring, die ook is ondertekend door Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Italië, Canada, Denemarken, Spanje en de voorzitters van de Europese Commissie en de raad van EU-regeringsleiders.

2 uur geleden
Syrische verdachte uit Druten: zaak tegen mij is samenzwering

DEN HAAG (ANP) - Rafik A. (57) vindt de strafzaak tegen hem een "samenzwering". Dat bleek woensdag bij de start van zijn proces in de rechtbank in Den Haag. De Syriër zou zich in 2013 en 2014 in zijn vaderland schuldig hebben gemaakt aan verschillende gevallen van foltering, marteling, seksueel geweld en verkrachting. Hij wordt vervolgd voor 25 feiten, zei de officier van justitie.

3 uur geleden
Gijzelnemer café Ede ook vervolgd voor gijzeling in PI Vught

DEN BOSCH (ANP) - Het Openbaar Ministerie gaat Corné H. (30) vervolgen voor een gijzeling in de PI Vught op 5 december afgelopen jaar. Hij hield toen een groep medewerkers urenlang tegen hun wil vast en bedreigde ze met een mes. H. zat in de penitentiaire inrichting in afwachting van plaatsing in een tbs-kliniek, een maatregel die hem was opgelegd nadat hij in maart 2024 vier mensen had gegijzeld in een café in Ede.

4 uur geleden