VfL Wolfsburg bevestigt komst Van Bommel als nieuwe trainer
WOLFSBURG (ANP) - Mark van Bommel (44) wordt de nieuwe trainer van VfL Wolfsburg. De topclub uit de Bundesliga bevestigde de komst van de oud-coach van PSV woensdag officieel. Van Bommel heeft getekend tot de zomer van 2023. Bij Wolfsburg, dat volgend seizoen in de Champions League uitkomt, speelt onder meer de Nederlandse spits Wout Weghorst.
Van Bommel speelde 79 keer voor het Nederlands elftal. In de Bundesliga speelde hij van 2006 tot 2011 bij Bayern München, waarmee hij twee keer de 'dubbel' veroverde. In 2013 stopte hij als PSV'er met voetballen.
Van Bommel werd eind 2019 ontslagen bij PSV. In het eerste seizoen onder Van Bommel eindigde PSV op de tweede plaats in de Eredivisie, achter Ajax. De voormalige middenvelder van onder meer ook FC Barcelona en AC Milan was eerder assistent van zijn schoonvader Bert van Marwijk bij de nationale ploegen van Australië en Saudi-Arabië.
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
6 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
28 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
30 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
34 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
36 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
40 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
2 uur geleden