Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VfL Bochum neemt middenvelder Bero over van Vitesse

VfL Bochum neemt middenvelder Bero over van Vitesse

BOCHUM (ANP) - Voetballer Matus Bero verruilt Vitesse voor VfL Bochum in de Duitse Bundesliga. De 27-jarige Slowaakse middenvelder komt transfervrij over na vijf seizoenen bij de Arnhemse club. De Slowaakse international heeft bij Bochum een contract tot medio 2026 getekend.

"Het is een ongelofelijk gevoel om nu te gaan spelen voor Bochum in de Bundesliga", zegt Bero. "Voor mij is dit de volgende stap in mijn carrière. Ik ben blij en trots dat een traditieclub als Bochum geïnteresseerd is in mij."

Volgens technisch directeur Marc Lettau bezit Bero veel kwaliteiten die het elftal verder kunnen helpen. "Coach Thomas Letsch kent zijn kwaliteiten, die Bero als aanvoerder ook al heeft laten zien." Letsch werkte eerder als coach van Vitesse van 2020 tot en met 2022 samen met Bero.

Meer uit Voetbal

Oranje start grotendeels met beoogd basisteam tegen Oezbekistan

WHITE PLAINS (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag grotendeels met zijn beoogde basisploeg voor het eerste WK-duel aan de vriendschappelijke interland tegen Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman wilde op een persconferentie nog niet vertellen of Memphis Depay en Jurriën Timber al uitmaken van zijn plannen.

20 minuten geleden
Feyenoord ontslaat trainer Van Persie na ruim een jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.

57 minuten geleden
Deen Eriksen zakt weer in elkaar op het veld, maar maakt het goed

ODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.

1 uur geleden
Braziliaan Wesley mist WK door blessure, Ederson vervangt hem

NEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.

2 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Oezbekistan

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

4 uur geleden
Voetballers Congo wijken voor oefenduel uit naar Frankrijk

ORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.

4 uur geleden
Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

12 uur geleden