Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VfB Stuttgart onderzoekt alle transfers door Mislintat

VfB Stuttgart onderzoekt alle transfers door Mislintat

STUTTGART (ANP/DPA) - VfB Stuttgart is een intern onderzoek gestart naar de transfers onder leiding van Sven Mislintat. De voormalige club van de technisch directeur van Ajax heeft dit bevestigd na berichten van diverse Duitse media.

Mislintat heeft zich mogelijk schuldig gemaakt aan belangenverstrengeling omdat hij voor de transfer van de Kroaat Borna Sosa van VfB Stuttgart naar Ajax een makelaarskantoor heeft ingeschakeld dat aandelen heeft in zijn privébedrijf, een commercieel datasysteem met de naam Matchmetrics. De raad van commissarissen van de Duitse club neemt naast de transfer van Sosa ook alle andere transfers die verband houden met het makelaarskantoor AKA Global onder de loep. Ook wordt gecontroleerd of de huidige technisch directeur van Ajax de zakelijke relatie met het bureau goed had geregistreerd bij VfB Stuttgart.

Mislintat was van mei 2019 tot november 2022 in dienst van de Zuid-Duitse voetclub.

Pier Eringa, hoofd van de raad van commissarissen van Ajax, heeft volgens de NOS woensdag tijdens een buitengewone algemene ledenvergadering gezegd dat Ajax ook onderzoek doet naar de andere transfers die Mislintat voor de Amsterdamse club heeft gedaan en dat het onderzoek enkele weken gaat duren. De technisch directeur is ook gevraagd om voorlopig in de luwte te blijven en donderdagavond niet op de tribune te zitten bij de wedstrijd in de Europa League tegen Olympique Marseille. Een woordvoerder van Ajax kon dit niet bevestigen.

Meer uit Voetbal

Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

36 minuten geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

1 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

3 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

8 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

8 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

9 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

9 uur geleden