VfB Stuttgart neemt in slotfase afstand van Feyenoord
STUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
De aanvaller, geboren in België en international van Marokko, scoorde in de 84e minuut met zijn hoofd. Undav bepaalde in blessuretijd de eindstand in de MHPArena van de Duitse stad (2-0).
Feyenoord heeft 3 punten na vier duels. De koploper van de Eredivisie verloor de eerste twee Europese duels van SC Braga (1-0) en Aston Villa (0-2), waarna het won van Panathinaikos (3-1). Stuttgart heeft nu 6 punten.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
3 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
3 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Alex Kroes vertrekt ook bij Ajax als de gewenste opvolger van de ontslagen John Heitinga alleen naar Amsterdam komt als de technisch directeur blijft. "Ik werd vanochtend met het gevoel wakker dat ik mijn functie ter beschikking moest stellen", vertelt hij in een gesprek met een aantal vaste volgers van de club uit de hoofdstad. "Ik voel me verantwoordelijk voor de staf en de spelers, maar doe alles met de mensen om me heen. Maar mijn gevoel is dat ik dit moest doen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De supportersvereniging van Ajax betreurt het onmiddellijke vertrek van trainer John Heitinga. "We vinden het sneu voor hem, want we raken een echte clubman kwijt", zegt voorzitter Fabian Nagtzaam in reactie op het ontslag van de coach. "Het is ontzettend jammer dat hij als jongen met Ajax-DNA niet aan de hoge verwachtingen heeft kunnen voldoen."
6 uur geleden