VfB Stuttgart benoemt trainer Hoeness als opvolger van Labbadia
STUTTGART (ANP) - Sebastian Hoeness wordt de nieuwe trainer van VfB Stuttgart. De club uit de Bundesliga liet weten hem te hebben aangesteld als opvolger van Bruno Labbadia, die per direct is ontslagen. Stuttgart staat op de laatste plaats in de Duitse competitie. De nieuwe man heeft een contract tot half 2025 ondertekend.
Labbadia was pas in december aangesteld. "Hij heeft met heel veel energie geprobeerd de prestaties te verbeteren, maar helaas is dat niet gelukt", liet VfB Stuttgart in een verklaring weten. "Desondanks waarderen we wat hij heeft gedaan. Dat neemt niet weg dat we het ook tijd vonden om in te grijpen."
Hoeness was als hoofdtrainer eerder actief bij Hoffenheim. Hij werkte onder meer ook in de jeugdopleiding van Bayern München.
Stuttgart verloor in het weekeinde van Union Berlin en speelt woensdag in de kwartfinale van het Duitse bekertoernooi tegen 1. FC Nürnberg.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
1 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Arne Slot en Sarina Wiegman maken kans om op het sportgala van NOC*NSF uitgeroepen te worden tot beste Nederlandse coach van 2025. Slot bezorgde in zijn eerste seizoen Liverpool de landstitel. Wiegman won met de Engelse voetbalsters de Europese titel.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft donderdag in de thuiswedstrijd tegen Celtic een overwinning nodig voor een goede uitgangspositie voor een langer verblijf in de Europa League. "We lopen niet weg voor die druk", zei Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip. "We zijn gewend aan druk, daar groeien we mee op. Ik geloof in onze club, spelers en staf. We gaan deze moeilijke fase doorkomen. Dat zeg ik op basis van hoe we trainen en hoe we ons iedere dag opstellen."
6 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Tijjani Reijnders heeft benadrukt dat Manchester City na de verrassende nederlaag (0-2) tegen Bayer Leverkusen in de Champions League niet van slag zal raken. "Natuurlijk is het balen, maar we mogen ons zelfvertrouwen niet verliezen, want we hebben eerder geweldig gepresteerd en we moeten weer terug naar die winning streak. Dat doen we door ons voor te bereiden op de volgende wedstrijd op zaterdag", aldus de Nederlandse middenvelder in Manchester.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces alsnog schuld bekend. Tegen hem zijn 31 aanklachten ingediend, waaronder het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag neemt voorlopig geen supporters mee naar uitwedstrijden. Reden voor die maatregel zijn de ongeregeldheden van vrijdag tijdens een uitduel met SC Cambuur. Fans van ADO gooiden onder meer vuurwerk naar de tribune waar ook kinderen zaten. Supporters van ADO waren eind oktober ook betrokken bij rellen rond een bekerduel bij FC Den Bosch.
10 uur geleden