VfB Stuttgart benoemt trainer Hoeness als opvolger van Labbadia
STUTTGART (ANP) - Sebastian Hoeness wordt de nieuwe trainer van VfB Stuttgart. De club uit de Bundesliga liet weten hem te hebben aangesteld als opvolger van Bruno Labbadia, die per direct is ontslagen. Stuttgart staat op de laatste plaats in de Duitse competitie. De nieuwe man heeft een contract tot half 2025 ondertekend.
Labbadia was pas in december aangesteld. "Hij heeft met heel veel energie geprobeerd de prestaties te verbeteren, maar helaas is dat niet gelukt", liet VfB Stuttgart in een verklaring weten. "Desondanks waarderen we wat hij heeft gedaan. Dat neemt niet weg dat we het ook tijd vonden om in te grijpen."
Hoeness was als hoofdtrainer eerder actief bij Hoffenheim. Hij werkte onder meer ook in de jeugdopleiding van Bayern München.
Stuttgart verloor in het weekeinde van Union Berlin en speelt woensdag in de kwartfinale van het Duitse bekertoernooi tegen 1. FC Nürnberg.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
3 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
4 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
17 uur geleden