VfB Stuttgart benoemt trainer Hoeness als opvolger van Labbadia
STUTTGART (ANP) - Sebastian Hoeness wordt de nieuwe trainer van VfB Stuttgart. De club uit de Bundesliga liet weten hem te hebben aangesteld als opvolger van Bruno Labbadia, die per direct is ontslagen. Stuttgart staat op de laatste plaats in de Duitse competitie. De nieuwe man heeft een contract tot half 2025 ondertekend.
Labbadia was pas in december aangesteld. "Hij heeft met heel veel energie geprobeerd de prestaties te verbeteren, maar helaas is dat niet gelukt", liet VfB Stuttgart in een verklaring weten. "Desondanks waarderen we wat hij heeft gedaan. Dat neemt niet weg dat we het ook tijd vonden om in te grijpen."
Hoeness was als hoofdtrainer eerder actief bij Hoffenheim. Hij werkte onder meer ook in de jeugdopleiding van Bayern München.
Stuttgart verloor in het weekeinde van Union Berlin en speelt woensdag in de kwartfinale van het Duitse bekertoernooi tegen 1. FC Nürnberg.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
10 uur geleden