Vettel verwacht geen wonderen van nieuw chassis
BARCELONA (ANP) - Sebastian Vettel denkt niet dat het nieuwe chassis voor zijn Ferrari veel verbetering zal brengen in zijn tot dusver bijzonder tegenvallende prestaties in de Formule 1. "Ik verwacht geen wonderen", aldus de Duitse viervoudig wereldkampioen, die dit jaar zijn slechtste seizoen ooit doormaakt. "Ik hoop zondag in de Grote Prijs van Spanje op een probleemloze race, maar ik verwacht dat het hard werken wordt om punten te verzamelen."
Vettel figureert dit seizoen in de koningsklasse. Hij scoorde in de tot nog toe vijf verreden races slechts 10 punten en staat 13e in het kampioenschap. Afgelopen zondag kwam hij na een ongelukkige race, waarin hij al vroeg spinde, als 12e over de finish en verdiende hij helemaal geen punten. Vettel was na de race boos op zijn team, dat in zijn ogen een volkomen verkeerde strategie uitvoerde. "Ik ben niet gefrustreerd, al heb ik betere tijden gekend. Ik heb gesproken met de mensen binnen het team en alles verduidelijkt. We gaan verder, ik vertrouw de mensen om me heen", aldus Vettel, die na dit seizoen de Italiaanse renstal verlaat.
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP) - Jonas Vingegaard (29) heeft de Ronde van Catalonië gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike behield zondag in de laatste etappe de leiding van het klassement. De slotrit met start en finish in Barcelona werd gewonnen door de Australiër Brady Gilmore (NSN Cycling Team).
1 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.
6 uur geledenSUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.
6 uur geledenSUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.
7 uur geledenAUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.
9 uur geledenSUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
1 dag geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
1 dag geleden