Vettel verwacht geen wonderen van nieuw chassis
BARCELONA (ANP) - Sebastian Vettel denkt niet dat het nieuwe chassis voor zijn Ferrari veel verbetering zal brengen in zijn tot dusver bijzonder tegenvallende prestaties in de Formule 1. "Ik verwacht geen wonderen", aldus de Duitse viervoudig wereldkampioen, die dit jaar zijn slechtste seizoen ooit doormaakt. "Ik hoop zondag in de Grote Prijs van Spanje op een probleemloze race, maar ik verwacht dat het hard werken wordt om punten te verzamelen."
Vettel figureert dit seizoen in de koningsklasse. Hij scoorde in de tot nog toe vijf verreden races slechts 10 punten en staat 13e in het kampioenschap. Afgelopen zondag kwam hij na een ongelukkige race, waarin hij al vroeg spinde, als 12e over de finish en verdiende hij helemaal geen punten. Vettel was na de race boos op zijn team, dat in zijn ogen een volkomen verkeerde strategie uitvoerde. "Ik ben niet gefrustreerd, al heb ik betere tijden gekend. Ik heb gesproken met de mensen binnen het team en alles verduidelijkt. We gaan verder, ik vertrouw de mensen om me heen", aldus Vettel, die na dit seizoen de Italiaanse renstal verlaat.
Meer uit Sport
ROME (ANP/AFP) - De eindzege in de Ronde van Italië maakte zondag veel los bij Jonas Vingegaard. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike liet zijn tranen de vrije loop toen hij de bijbehorende trofee kreeg uitgereikt. Vingegaard had zijn kinderen mee het erepodium op genomen.
47 minuten geledenROME (ANP) - Wielrenner Jonathan Milan heeft de laatste etappe in de Giro op zijn naam geschreven. De 25-jarige Italiaan van Lidl-Trek was in Rome de snelste in de massasprint. De Nederlander Dylan Groenewegen van Unibet Rose Rockets kon zich niet mengen in de strijd om de winst en finishte als vierde.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Aan de verrassende opmars van Jesper de Jong op Roland Garros is een einde gekomen. De 26-jarige Nederlander verloor op zijn verjaardag in de vierde ronde in drie sets van de Duitser Alexander Zverev: 6-7 (3) 4-6 1-6. Zverev speelt in de kwartfinale tegen de Spanjaard Rafael Jódar, die zijn landgenoot Pablo Carreño Busta in een vijfsetter versloeg.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Rafael Jódar staat voor het eerst in de kwartfinales van Roland Garros. De 19-jarige tennisser won in een Spaans onderonsje in vijf sets van de 15 jaar oudere Pablo Carreño Busta: 4-6 4-6 6-1 6-2 6-2. Jódar speelt tegen de winnaar van de partij tussen Jesper de Jong en de Duitser Alexander Zverev.
3 uur geledenGÖTZIS (ANP) - Meerkampsters Emma Oosterwegel en Sofie Dokter zijn bij de zevenkamp in Götzis in Oostenrijk als tweede en derde geëindigd. De Zwitserse Annik Kälin won.
3 uur geledenSCARPERIA E SAN PIERO (ANP) - Marco Bezzecchi heeft zondag de Italiaanse MotoGP op het circuit van Mugello gewonnen. De 27-jarige Italiaan maakte daarmee zijn kansen op zijn eerste wereldtitel groter. De Spanjaard Marc Márquez eindigde als zevende bij zijn comeback na een blessure.
5 uur geledenKOPER (ANP) - Turner Martijn de Veer (23) heeft bij de World Challenge Cup in het Sloveense Koper brons gepakt in de finale aan het onderdeel rekstok. De Veer kwam tot 13,366 punten en hoefde daarmee alleen Ricardo Villa uit Italië (13,633) en Timo Eder uit Duitsland (13,433) voor zich te dulden.
5 uur geleden