Vettel verwacht geen wonderen van nieuw chassis
BARCELONA (ANP) - Sebastian Vettel denkt niet dat het nieuwe chassis voor zijn Ferrari veel verbetering zal brengen in zijn tot dusver bijzonder tegenvallende prestaties in de Formule 1. "Ik verwacht geen wonderen", aldus de Duitse viervoudig wereldkampioen, die dit jaar zijn slechtste seizoen ooit doormaakt. "Ik hoop zondag in de Grote Prijs van Spanje op een probleemloze race, maar ik verwacht dat het hard werken wordt om punten te verzamelen."
Vettel figureert dit seizoen in de koningsklasse. Hij scoorde in de tot nog toe vijf verreden races slechts 10 punten en staat 13e in het kampioenschap. Afgelopen zondag kwam hij na een ongelukkige race, waarin hij al vroeg spinde, als 12e over de finish en verdiende hij helemaal geen punten. Vettel was na de race boos op zijn team, dat in zijn ogen een volkomen verkeerde strategie uitvoerde. "Ik ben niet gefrustreerd, al heb ik betere tijden gekend. Ik heb gesproken met de mensen binnen het team en alles verduidelijkt. We gaan verder, ik vertrouw de mensen om me heen", aldus Vettel, die na dit seizoen de Italiaanse renstal verlaat.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
17 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
18 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
18 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
19 uur geleden