Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vettel test na coronapauze een Ferrari op Mugello

Vettel test na coronapauze een Ferrari op Mugello

MUGELLO (ANP) - Sebastian Vettel heeft voor het eerst na de maandenlange coronapauze weer achter het stuur gezeten van een Ferrari. De Duitse Formule 1-coureur reed dinsdag testrondjes op het circuit van Mugello. Hij deed dat in een bolide uit het bouwjaar 2018.

De Formule 1 maakt zich op voor een verkort seizoen dat bijna vier maanden later begint dan gepland. De eerste race is op 5 juli in Oostenrijk, zonder publiek en met een streng hygiëneprotocol. Vettel begint aan zijn laatste seizoen bij de Italiaanse renstal. De viervoudig wereldkampioen heeft voor 2021 nog geen ander team.

Ook teamgenoot Charles Leclerc test dinsdag op Mugello. Ferrari gebruikt de test vooral om coureurs en monteurs te laten wennen aan de maatregelen die zijn genomen om het coronavirus tegen te gaan. Er moet afstand worden gehouden en er is beduidend minder personeel in de pitboxen.

Al eerder testten Lewis Hamilton en Vallteri Bottas een Mercedes op circuit Silverstone. Daniel Ricciardo en Esteban Ocon kwamen in actie op de Red Bull Ring in Oostenrijk. Max Verstappen gaf te kennen dat hij geen testrit zal maken in een Red Bull.

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

43 minuten geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

1 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

16 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

18 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

19 uur geleden