Vettel test na coronapauze een Ferrari op Mugello
MUGELLO (ANP) - Sebastian Vettel heeft voor het eerst na de maandenlange coronapauze weer achter het stuur gezeten van een Ferrari. De Duitse Formule 1-coureur reed dinsdag testrondjes op het circuit van Mugello. Hij deed dat in een bolide uit het bouwjaar 2018.
De Formule 1 maakt zich op voor een verkort seizoen dat bijna vier maanden later begint dan gepland. De eerste race is op 5 juli in Oostenrijk, zonder publiek en met een streng hygiëneprotocol. Vettel begint aan zijn laatste seizoen bij de Italiaanse renstal. De viervoudig wereldkampioen heeft voor 2021 nog geen ander team.
Ook teamgenoot Charles Leclerc test dinsdag op Mugello. Ferrari gebruikt de test vooral om coureurs en monteurs te laten wennen aan de maatregelen die zijn genomen om het coronavirus tegen te gaan. Er moet afstand worden gehouden en er is beduidend minder personeel in de pitboxen.
Al eerder testten Lewis Hamilton en Vallteri Bottas een Mercedes op circuit Silverstone. Daniel Ricciardo en Esteban Ocon kwamen in actie op de Red Bull Ring in Oostenrijk. Max Verstappen gaf te kennen dat hij geen testrit zal maken in een Red Bull.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
28 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
1 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
17 uur geleden