Vettel: nooit gesprekken over toekomst bij Ferrari gevoerd
SPIELBERG (ANP) - Sebastian Vettel heeft nooit gesprekken met Ferrari over zijn toekomst bij het team gevoerd. Dat laat de Duitse Formule 1-coureur een dag voor de start van het eerst raceweekend bij de Grote Prijs van Oostenrijk weten.
Vettel en Ferrari maakten op 12 mei bekend dat er na dit seizoen een einde komt aan de samenwerking. Er werd gesproken van een gezamenlijk besluit. "Het team en ik hebben bespeurd dat er geen gemeenschappelijke wens meer bestond om na het einde van dit seizoen bij elkaar te blijven", werd de Duitser geciteerd in het persbericht. De Duitser weerspreekt die woorden nu. Er zijn volgens hem helemaal geen breekpunten bij onderhandelingen geweest, want er hebben helemaal nooit gesprekken plaatsgevonden, aldus Vettel.
"Er is nooit een discussie geweest, en er is ook nooit een aanbod op tafel gekomen", zei de Duitser een dag voor de start van zijn laatste seizoen bij de Italiaanse renstal. Vettel maakte in 2015 de overstap naar Ferrari, nadat hij in de jaren ervoor van 2010 tot en met 2013 vier keer wereldkampioen was geworden bij Red Bull. Het lukte de Duitser in de rode Ferrari daarna niet meer Mercedes van de wereldtitels af te houden. Vettel sloot het seizoen in 2017 en 2018 af als tweede.
Meer uit Sport
GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven is er niet in geslaagd in korte tijd geschiedenis te schrijven als bokser. De voormalige kickbokser bood Oleksandr Usyk meer dan goed partij, maar kon de onbetwiste zwaargewichtkampioen niet onttronen in hun gevecht om de wereldtitel van de prestigieuze bond WBC. Vlak bij de verlichte piramiden van Gizeh ging hij in de elfde van twaalf ronden naar de grond, waarna de scheidsrechter het gevecht beëindigde.
3 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.
5 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
9 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
11 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
12 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
13 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
14 uur geleden