Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vettel: nooit gesprekken over toekomst bij Ferrari gevoerd

Vettel: nooit gesprekken over toekomst bij Ferrari gevoerd

SPIELBERG (ANP) - Sebastian Vettel heeft nooit gesprekken met Ferrari over zijn toekomst bij het team gevoerd. Dat laat de Duitse Formule 1-coureur een dag voor de start van het eerst raceweekend bij de Grote Prijs van Oostenrijk weten.

Vettel en Ferrari maakten op 12 mei bekend dat er na dit seizoen een einde komt aan de samenwerking. Er werd gesproken van een gezamenlijk besluit. "Het team en ik hebben bespeurd dat er geen gemeenschappelijke wens meer bestond om na het einde van dit seizoen bij elkaar te blijven", werd de Duitser geciteerd in het persbericht. De Duitser weerspreekt die woorden nu. Er zijn volgens hem helemaal geen breekpunten bij onderhandelingen geweest, want er hebben helemaal nooit gesprekken plaatsgevonden, aldus Vettel.

"Er is nooit een discussie geweest, en er is ook nooit een aanbod op tafel gekomen", zei de Duitser een dag voor de start van zijn laatste seizoen bij de Italiaanse renstal. Vettel maakte in 2015 de overstap naar Ferrari, nadat hij in de jaren ervoor van 2010 tot en met 2013 vier keer wereldkampioen was geworden bij Red Bull. Het lukte de Duitser in de rode Ferrari daarna niet meer Mercedes van de wereldtitels af te houden. Vettel sloot het seizoen in 2017 en 2018 af als tweede.

Meer uit Sport

Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

5 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

5 uur geleden
Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

14 uur geleden
Volleybalsters verslaan Oekraïne in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.

16 uur geleden
Zeilster Wind vijfde op EK in ILCA6-klasse

KASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.

19 uur geleden
Italiaan Bettiol wint dertiende etappe Giro d'Italia

VERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.

21 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar winst in Veenendaal-Veenendaal

VEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.

21 uur geleden