Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vettel mist vanwege corona ook Formule 1-race in Saudi-Arabië

Vettel mist vanwege corona ook Formule 1-race in Saudi-Arabië

DJEDDA (ANP) - De Duitse coureur Sebastian Vettel mist vanwege een coronabesmetting ook de tweede race van het seizoen, de Grote Prijs van Saudi-Arabië. Zijn landgenoot Nico Hülkenberg vervangt Vettel net als vorige week in Bahrein bij Aston Martin. "We verwachten dat Sebastian fit is voor GP van Australië", aldus de renstal.

Viervoudig wereldkampioen Vettel (34) testte vorige week voorafgaand aan de openingsrace in Bahrein positief op het coronavirus. Aston Martin riep toen reservecoureur Hülkenberg op als vervanger. De Duitser kwam op het circuit van Sakhir niet verder dan de zeventiende en laatste plaats.

Aston Martin sprak donderdag de hoop uit dat Vettel negatief zou testen en dan van Bahrein naar Saudi-Arabië kon vliegen, maar vrijdagochtend meldde de renstal dat dit niet lukt. "Nico Hülkenberg doet de trainingen, kwalificatie en race samen met Lance Stroll", aldus Aston Martin. Vrijdag staan twee vrije trainingen op het circuit van Djedda op het programma. Vettel hoopt op 10 april in Australië aan zijn seizoen te kunnen beginnen.

Meer uit Sport

President Mattarella van Italië opent 25e editie Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse president Sergio Mattarella heeft de 25e editie van de Winterspelen officieel geopend. Dat deed hij vanuit de presidentiële box in stadion San Siro in Milaan in aanwezigheid van onder anderen koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia.

1 uur geleden
Vlaggendrager Van 't Wout leidt TeamNL op Spelen San Siro in

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft vrijdag in Milaan de Nederlandse vlag stadion San Siro binnengedragen tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen. Tegelijkertijd deed skeletonster Kimberley Bos dat in Cortina d'Ampezzo, dat de 25e editie van de Winterspelen samen met Milaan organiseert.

3 uur geleden
Amerika weigert contributie aan antidopingbureau WADA te betalen

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben voor het tweede jaar op rij hun jaarlijkse contributie aan het mondiale antidopingbureau WADA ingehouden. Het gaat om een bedrag van 3,6 miljoen dollar. Een wet die president Donald Trump ondertekende, bevestigde de daad.

4 uur geleden
Sportpers dient klacht in bij Verheijen over 'persboycot' Leerdam

MILAAN (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) dient een klacht in bij Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de Olympische Spelen in Milaan. De reden is dat schaatsster Jutta Leerdam in aanloop naar de 1000 meter van maandag journalisten niet te woord wil staan. Alle andere Nederlandse schaatsers praten tot dusver wel met journalisten in aanloop naar hun wedstrijd.

5 uur geleden
Schaatsster Schulting zet meningen over dubbel programma opzij

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.

8 uur geleden
Vance prijst Meloni voor Italiaanse organisatie Olympische Spelen

MILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.

10 uur geleden
Beune tegen Weidemann op 3000 meter, Groenewoud treft Wiklund

MILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.

11 uur geleden