Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vertrouwen Londense bedrijven in Britse economie gekelderd

Vertrouwen Londense bedrijven in Britse economie gekelderd

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Het vertrouwen van het Londense bedrijfsleven in de Britse economie is gekelderd. Ondernemers in de Britse hoofdstad maken zich vooral zorgen maken over de inflatie, komt naar voren uit onderzoek van de Londense Kamer van Koophandel en Industrie.

Driekwart van de bedrijfsleiders heeft minder vertrouwen in het komende jaar dan in de afgelopen twaalf maanden, aldus het onderzoek. Vorig jaar zei 36 procent van de respondenten minder vertrouwen te hebben in de economie.

Gevraagd naar de belangrijkste uitdagingen voor hun bedrijven, noemde 60 procent de stijgende prijzen. Daarmee was de inflatie veruit het belangrijkste punt van zorg. De inflatie in het Verenigd Koninkrijk is gestegen tot meer dan 11 procent, zo bleek eerder op woensdag.

Uit de enquête bleek dat de helft van de bedrijven geen mensen kan vinden om openstaande vacatures in te vullen. De helft van de respondenten ondervindt problemen in de toeleveringsketen.

Meer uit Financieel

Website politie meldt nu ook of gegevens Odido zijn gelekt

DEN HAAG (ANP) - Klanten van Odido die vermoeden dat ze slachtoffer zijn geworden van de diefstal van hun gegevens, kunnen nu ook op de site van de politie controleren of hun data in handen van criminelen is gevallen. Mensen kunnen op basis van hun gegevens op politie.nl de check doen.

7 minuten geleden
ABN AMRO mag NIBC overnemen, zegt toezichthouder ACM

DEN HAAG (ANP) - ABN AMRO mag zijn kleinere branchegenoot NIBC Bank overnemen, heeft de Autoriteit Consument & Markt (ACM) besloten. Volgens de mededingingswaakhond zijn er geen aanwijzingen dat deze deal de concurrentie in het Nederlandse bankenlandschap beperkt.

1 uur geleden
Air France-KLM verliest flink op Damrak na aanvallen Iran

AMSTERDAM (ANP) - Air France-KLM ging maandag flink onderuit op de aandelenbeurs in Amsterdam. Ook andere Europese luchtvaartmaatschappijen hadden op de beurzen last van de aanvallen op Iran door Israël en de Verenigde Staten, die dit weekend begonnen, en vergeldingsacties van Iran.

1 uur geleden
Bonden bereiden acties voor om kabinetsplannen sociale zekerheid

DEN HAAG (ANP) - De vakbonden gaan acties voorbereiden, omdat het kabinet vasthoudt aan ingrepen in de sociale zekerheid. Dat hebben FNV, CNV en VCP maandag gezegd na hun kennismaking met bewindspersonen van het kabinet-Jetten. De bonden hebben daar nogmaals benadrukt dat ze de gesprekken met het kabinet opschorten zolang voorstellen, zoals een versnelde verhoging van de AOW-leeftijd, op tafel blijven.

2 uur geleden
Luchtvaartmaatschappijen Emiraten repatriëren maandag passagiers

DUBAI (ANP/RTR) - Enkele luchtvaartmaatschappijen uit de Verenigde Arabische Emiraten zullen maandag een beperkt aantal vluchten uitvoeren. Emirates, flydubai en Etihad Airways repatriëren vooral gestrande passagiers die vast kwamen te zitten sinds de aanvallen op Iran van afgelopen weekend.

2 uur geleden
FNV hoopt op lang gesprek met kabinet, verwacht het niet

DEN HAAG (ANP) - FNV-voorzitter Dick Koerselman hoopt op een lang gesprek met het kabinet, zei hij bij het Catshuis. Daar hebben de vakbonden een kennismakingsgesprek met het nieuwe kabinet. Een lang gesprek zou volgens hem betekenen dat de AOW-plannen van het kabinet van tafel zijn. De bonden willen niet verder praten met het kabinet voordat de AOW-plannen en "de enorme brute ingreep" op de sociale zekerheid van tafel gaan.

3 uur geleden
Energie-Nederland: energierekening stijgt niet direct door oorlog

DEN HAAG (ANP) - Oorlog in het Midden-Oosten leidt niet meteen tot een verhoging van de energierekening. Met die boodschap is Energie-Nederland maandag gekomen, nadat de Europese gasprijs op de toonaangevende gasbeurs in Amsterdam met tientallen procenten was toegenomen. Volgens de branchevereniging van energieleveranciers vertaalt een stijging op de groothandelsmarkt zich nooit volledig naar de consument.

3 uur geleden