Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vertrekkende David Silva maakt seizoen af bij Manchester City

Vertrekkende David Silva maakt seizoen af bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - De Spaanse middenvelder David Silva maakt het seizoen af bij Manchester City. Het contract van de 34-jarige Silva loopt aan het einde van deze maand af en hij gaat na tien jaar vertrekken bij de Engelse voetbalclub. Silva heeft echter beloofd dat hij de competitie afmaakt in het lichtblauw van de 'Citizens'. Na een onderbreking van drie maanden vanwege het coronavirus loopt de Premier League nu door tot eind juli.

"David blijft bij ons tot het einde van het seizoen", zegt manager Pep Guardiola over zijn aanvoerder, die al sinds 2010 voor Manchester City speelt. "Hij zal zijn laatste wedstrijden bij ons zonder publiek spelen. Maar hopelijk kan hij samen met de club nog een passend afscheid organiseren waar de fans wel bij kunnen zijn."

De 125-voudig Spaans international veroverde met City vier landstitels, twee keer de FA Cup en vijf keer de League Cup. Silva, die met Spanje in 2010 wereldkampioen werd en ook twee keer het EK won, speelde eerder voor Valencia. Hij heeft nog niets losgelaten over zijn toekomstplannen. Silva wordt in verband gebracht met een overstap naar de Amerikaanse club Inter Miami CF of een terugkeer naar Valencia. De Spanjaard heeft wel al aangegeven dat hij in de toekomst trainer wil worden.

Meer uit Voetbal

ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

40 minuten geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

1 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

1 uur geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

2 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

3 uur geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

17 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

18 uur geleden