Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vertrekkend algemeen directeur Gerbrands erelid van PSV

Vertrekkend algemeen directeur Gerbrands erelid van PSV

EINDHOVEN (ANP) - Toon Gerbrands is benoemd tot erelid van PSV. De 64-jarige Fries was acht jaar lang algemeen directeur van de Eindhovense club en maakte onlangs plaats voor Marcel Brands. Gerbrands is het 27e erelid van PSV.

In de periode dat Gerbrands directeur was, behaalde PSV drie keer de landstitel, één keer de KNVB-beker en drie keer de Johan Cruijjff Schaal.

"Erelid word je als je uitzonderlijke verdiensten voor PSV hebt gehad. Toon heeft in de afgelopen acht jaar op het gebied van voetbal veel betekend. Ook op sociaal maatschappelijk vlak en voor het bedrijf PSV is hij van grote waarde geweest voor de club. Het is volledig terecht dat hij tot erelid is benoemd", zegt Ron Verkerk, voorzitter van de Vereniging PSV, die Gerbrands het speldje overhandigde.

Onder anderen oud-voorzitter Harry van Raaij werd in het verleden ook benoemd tot erelid van PSV.

Meer uit Voetbal

FIFA geeft verklaring voor lege stoeltjes bij WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.

1 uur geleden
Engels voetbalteam slachtoffer van diefstal in Kansas City

KANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.

1 uur geleden
Pochettino wijst op teamprestatie VS na ruime zege op Paraguay

INGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.

2 uur geleden
De Jong gelooft in Oranje, maar ziet ploeg niet als WK-favoriet

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."

5 uur geleden
De Jong: voetbal gaat weer de goede kant op

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.

5 uur geleden
Voetballers van de Verenigde Staten beginnen overtuigend aan WK

INGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.

7 uur geleden
Infantino grapt: misschien WK uitbreiden voor Italië

ROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.

9 uur geleden