Vertrekkend algemeen directeur Gerbrands erelid van PSV
EINDHOVEN (ANP) - Toon Gerbrands is benoemd tot erelid van PSV. De 64-jarige Fries was acht jaar lang algemeen directeur van de Eindhovense club en maakte onlangs plaats voor Marcel Brands. Gerbrands is het 27e erelid van PSV.
In de periode dat Gerbrands directeur was, behaalde PSV drie keer de landstitel, één keer de KNVB-beker en drie keer de Johan Cruijjff Schaal.
"Erelid word je als je uitzonderlijke verdiensten voor PSV hebt gehad. Toon heeft in de afgelopen acht jaar op het gebied van voetbal veel betekend. Ook op sociaal maatschappelijk vlak en voor het bedrijf PSV is hij van grote waarde geweest voor de club. Het is volledig terecht dat hij tot erelid is benoemd", zegt Ron Verkerk, voorzitter van de Vereniging PSV, die Gerbrands het speldje overhandigde.
Onder anderen oud-voorzitter Harry van Raaij werd in het verleden ook benoemd tot erelid van PSV.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.
4 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.
4 uur geledenCAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
5 uur geledenWEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.
5 uur geleden