Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vertrek Messi bij Paris Saint-Germain 'zeer waarschijnlijk'

Vertrek Messi bij Paris Saint-Germain 'zeer waarschijnlijk'

PARIJS (ANP) - Het vertrek van Lionel Messi (35) bij Paris Saint-Germain is "zeer waarschijnlijk". Dat heeft een bron binnen de club aan het Franse persbureau AFP gemeld.

De Argentijnse superster is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Franse kampioen, na zo ongeveer zijn hele sportieve leven bij Barcelona te hebben gevoetbald. Paris Saint-Germain is inmiddels, opnieuw, vroegtijdig uitgeschakeld in de Champions League. Deze keer door Bayern München. De fans nemen dit met name Messi kwalijk.

Messi leidde eind vorig jaar op het WK in Qatar Argentinië naar de wereldtitel. Er zijn al langere tijd speculaties over een terugkeer naar Barcelona, mogelijk zou hij zelfs net als 'rivaal' Cristiano Ronaldo geïnteresseerd zijn in de competitie van Saudi-Arabië. De bron vermeldde echter ook dat het vertrek van de sterspeler nog niet helemaal zeker is. "Maar de situatie is veranderd nu PSG minder hard aandringt op een langer verblijf."

Trainer Christophe Galtier van de club uit de Franse hoofdstad riep de fans deze week nog op te stoppen met het uitfluiten van Messi. De supporters echter hebben de sterke indruk dat de motivatie van de speler bij PSG aanmerkelijk minder is dan wanneer hij voor zijn land speelt.

Meer uit Voetbal

Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

7 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

30 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

31 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

23 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden