Vertrek Messi bij Paris Saint-Germain 'zeer waarschijnlijk'
PARIJS (ANP) - Het vertrek van Lionel Messi (35) bij Paris Saint-Germain is "zeer waarschijnlijk". Dat heeft een bron binnen de club aan het Franse persbureau AFP gemeld.
De Argentijnse superster is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Franse kampioen, na zo ongeveer zijn hele sportieve leven bij Barcelona te hebben gevoetbald. Paris Saint-Germain is inmiddels, opnieuw, vroegtijdig uitgeschakeld in de Champions League. Deze keer door Bayern München. De fans nemen dit met name Messi kwalijk.
Messi leidde eind vorig jaar op het WK in Qatar Argentinië naar de wereldtitel. Er zijn al langere tijd speculaties over een terugkeer naar Barcelona, mogelijk zou hij zelfs net als 'rivaal' Cristiano Ronaldo geïnteresseerd zijn in de competitie van Saudi-Arabië. De bron vermeldde echter ook dat het vertrek van de sterspeler nog niet helemaal zeker is. "Maar de situatie is veranderd nu PSG minder hard aandringt op een langer verblijf."
Trainer Christophe Galtier van de club uit de Franse hoofdstad riep de fans deze week nog op te stoppen met het uitfluiten van Messi. De supporters echter hebben de sterke indruk dat de motivatie van de speler bij PSG aanmerkelijk minder is dan wanneer hij voor zijn land speelt.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
16 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
1 dag geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
1 dag geleden