Vertrek Messi bij Paris Saint-Germain 'zeer waarschijnlijk'
PARIJS (ANP) - Het vertrek van Lionel Messi (35) bij Paris Saint-Germain is "zeer waarschijnlijk". Dat heeft een bron binnen de club aan het Franse persbureau AFP gemeld.
De Argentijnse superster is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Franse kampioen, na zo ongeveer zijn hele sportieve leven bij Barcelona te hebben gevoetbald. Paris Saint-Germain is inmiddels, opnieuw, vroegtijdig uitgeschakeld in de Champions League. Deze keer door Bayern München. De fans nemen dit met name Messi kwalijk.
Messi leidde eind vorig jaar op het WK in Qatar Argentinië naar de wereldtitel. Er zijn al langere tijd speculaties over een terugkeer naar Barcelona, mogelijk zou hij zelfs net als 'rivaal' Cristiano Ronaldo geïnteresseerd zijn in de competitie van Saudi-Arabië. De bron vermeldde echter ook dat het vertrek van de sterspeler nog niet helemaal zeker is. "Maar de situatie is veranderd nu PSG minder hard aandringt op een langer verblijf."
Trainer Christophe Galtier van de club uit de Franse hoofdstad riep de fans deze week nog op te stoppen met het uitfluiten van Messi. De supporters echter hebben de sterke indruk dat de motivatie van de speler bij PSG aanmerkelijk minder is dan wanneer hij voor zijn land speelt.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
10 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden