Vertrek Messi bij Paris Saint-Germain 'zeer waarschijnlijk'
PARIJS (ANP) - Het vertrek van Lionel Messi (35) bij Paris Saint-Germain is "zeer waarschijnlijk". Dat heeft een bron binnen de club aan het Franse persbureau AFP gemeld.
De Argentijnse superster is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Franse kampioen, na zo ongeveer zijn hele sportieve leven bij Barcelona te hebben gevoetbald. Paris Saint-Germain is inmiddels, opnieuw, vroegtijdig uitgeschakeld in de Champions League. Deze keer door Bayern München. De fans nemen dit met name Messi kwalijk.
Messi leidde eind vorig jaar op het WK in Qatar Argentinië naar de wereldtitel. Er zijn al langere tijd speculaties over een terugkeer naar Barcelona, mogelijk zou hij zelfs net als 'rivaal' Cristiano Ronaldo geïnteresseerd zijn in de competitie van Saudi-Arabië. De bron vermeldde echter ook dat het vertrek van de sterspeler nog niet helemaal zeker is. "Maar de situatie is veranderd nu PSG minder hard aandringt op een langer verblijf."
Trainer Christophe Galtier van de club uit de Franse hoofdstad riep de fans deze week nog op te stoppen met het uitfluiten van Messi. De supporters echter hebben de sterke indruk dat de motivatie van de speler bij PSG aanmerkelijk minder is dan wanneer hij voor zijn land speelt.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
2 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
14 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
17 uur geleden