Vertrek Bennett bij wielerploeg Lefevere aanstaande
STUPINIGI (ANP) - Het vertrek van Sam Bennett bij de wielerploeg Deceuninck - Quick Step lijkt aanstaande. Dat heeft manager Patrick Lefevere zondag voor de start van de tweede rit van de Giro verklaard.
De 30-jarige Ier koerst sinds vorig jaar voor de Belgische topploeg. Lefevere liet in Italië doorschemeren dat er volgend seizoen een einde komt aan de samenwerking met Bennett, vooral om financiële redenen.
"Of het puur om het geld gaat? Dat moet je hem of zijn manager vragen", aldus Lefevere die toegaf dat Bennett al heeft laten weten te vertrekken. Ook lijkt de manager niet meer van plan de Ier op andere gedachten te willen brengen. "Bij mij is er een bepaald moment waarop ik niet meer te overtuigen ben. Als ik de klik gemaakt heb is het over."
Bennett behaalde dit jaar ritzeges in de UAE Tour, Parijs-Nice en de Ronde van de Algarve. Hij won ook in Brugge-De Panne.
Meer uit Sport
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.
17 uur geleden