Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vertragingen verwacht op luchthaven Frankfurt na stroomstoring

Vertragingen verwacht op luchthaven Frankfurt na stroomstoring

FRANKFURT (ANP/DPA) - Reizigers die vliegen via de luchthaven van Frankfurt moeten dinsdag rekening houden met vertragingen en annuleringen. Dat meldt luchthavenuitbater Fraport. Aanleiding is een urenlange stroomstoring die het grootste vliegveld van Duitsland in de nacht van maandag op dinsdag trof.

Volgens de laatste informatie werd de stroomstoring rond 23.00 uur veroorzaakt door een defecte transformator. Met name vertrekhal 1 werd getroffen, die vooral wordt gebruikt voor vluchten van Lufthansa. Omstreeks 03.30 uur was de stroomvoorziening weer hersteld, waarna om 05.00 uur de reguliere operatie kon worden hervat.

De apparaten waarmee reizigers van Lufthansa kunnen inchecken kunnen nog wel steeds uitvallen, meldt Fraport. Daardoor zal in sommige gevallen bagage handmatig moeten worden ingecheckt.

Meer uit Financieel

Dollar zakt in waarde na gerucht over mogelijke opvolging Powell

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse aandelenbeurzen zijn donderdag met kleine winsten aan de handel begonnen na nieuwe cijfers over de Amerikaanse economie. Maar de waarde van de dollar liep duidelijk terug na een gerucht dat president Donald Trump overweegt om de opvolger van Federal Reserve-voorzitter Jerome Powell ruim voor het einde van diens termijn te benoemen.

31 minuten geleden
Goksite Unibet krijgt waarschuwing om bus wielerploeg

DEN HAAG (ANP) - Gokbedrijf Optdeck, in Nederland bekend van goksite Unibet, heeft een dubbele waarschuwing gekregen van de Kansspelautoriteit (Ksa). De onderneming is de fout ingegaan met een bus van wielerploeg Unibet Tietema Rockets. Ook ontving de toezichthouder een signaal over een niet geoorloofde bonusfunctie in een gokspel van Unibet.

48 minuten geleden
Booking.com verwerpt aantijgingen na massaclaim om hotelprijzen

AMSTERDAM (ANP) - Hotelboekingssite Booking.com stelt transparant te werken richting reizigers die via het platform boeken, en wijst alle aantijgingen die het tegendeel beweren van de hand. Daarmee reageert het bedrijf op een massaclaim van de Consumentenbond en stichting Consumenten Competition Claims, die Booking.com beschuldigen van kunstmatig hoge hotelprijzen. "Momenteel zijn we de inhoud van deze claim aan het beoordelen en zullen daarop reageren", aldus Booking.com.

2 uur geleden
Oud-Jumbo-baas zegt dat zijn vertrouwen na strafzaak is geschaad

GRONINGEN (ANP) - Het vertrouwen van oud-Jumbo-topman Frits van Eerd in anderen is aangetast door de rechtszaak die het Openbaar Ministerie tegen hem voert. Dat zei hij bij het slot van de behandeling van de strafzaak, waarin hij wordt verdacht van corruptie, witwassen en valsheid in geschrifte. Van Eerd ontkent alle aantijgingen.

2 uur geleden
Advocaten: gekke transacties tussen E. en Van Eerd geen omkoping

GRONINGEN (ANP) - Tussen oud-Jumbo-baas Frits van Eerd en autohandelaar Theo E. vonden weliswaar dubieuze transacties plaats, maar het ging niet om omkoping. Dat zeggen advocaten van E., die door het Openbaar Ministerie wordt verdacht van corruptie, hypotheekfraude en belastingontduiking. Mogelijk werd supermarktketen Jumbo wel benadeeld.

5 uur geleden
H&M profiteert van kostenverlagingen en sterke vraag damesmode

STOCKHOLM (ANP/BLOOMBERG) - Het Zweedse kledingconcern Hennes & Mauritz (H&M) heeft afgelopen kwartaal geprofiteerd van kostenverlagingen en een sterke vraag naar zijn dames- en sportcollecties.

6 uur geleden
Website Consumentenbond plat door drukte massaclaim Booking.com

DEN HAAG (ANP) - De website van de Consumentenbond lag donderdag tijdelijk plat, door de grote drukte van mensen die zich willen aanmelden voor de massaclaim tegen Booking.com. Dat bevestigde een woordvoerster na berichtgeving door verschillende media. Inmiddels is de website wel weer bereikbaar.

7 uur geleden