Vertonghen en Vorm nemen afscheid van Spurs
LONDEN (ANP) - Jan Vertonghen vertrekt definitief bij Tottenham Hotspur. De Belgische verdediger (33) heeft dat bevestigd op Twitter. "Mijn tijd bij de club is ten einde. Een trieste dag om vele redenen. Ik zal de vrienden missen die ik hier gemaakt heb en de staf die de club draaiende houdt, net als voetballen in het nieuwe stadion", aldus de international.
Vertonghen speelde sinds 2012 voor de Spurs. Zijn contract liep af op 30 juni, maar hij verlengde het vanwege de coronacrisis tot en met de laatste speeldag van de Premier League. Hij heeft nog geen nieuwe club. Een terugkeer naar Ajax, waar hij speelde voor hij naar de Londense club vertrok, zit er niet in. Directeur voetbalzaken Marc Overmars maakte dat eerder deze zomer al duidelijk.
Ook doelman Michel Vorm (36) verlaat Tottenham Hotspur. Hij stond, met een korte onderbreking vorig jaar, sinds 2014 onder contract. Vorm kwam als reserve niet vaak in actie bij de Londenaren. Ook de geboren IJsselsteiner heeft nog geen nieuwe club.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
6 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
6 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
8 uur geleden