Vertonghen en Vorm nemen afscheid van Spurs
LONDEN (ANP) - Jan Vertonghen vertrekt definitief bij Tottenham Hotspur. De Belgische verdediger (33) heeft dat bevestigd op Twitter. "Mijn tijd bij de club is ten einde. Een trieste dag om vele redenen. Ik zal de vrienden missen die ik hier gemaakt heb en de staf die de club draaiende houdt, net als voetballen in het nieuwe stadion", aldus de international.
Vertonghen speelde sinds 2012 voor de Spurs. Zijn contract liep af op 30 juni, maar hij verlengde het vanwege de coronacrisis tot en met de laatste speeldag van de Premier League. Hij heeft nog geen nieuwe club. Een terugkeer naar Ajax, waar hij speelde voor hij naar de Londense club vertrok, zit er niet in. Directeur voetbalzaken Marc Overmars maakte dat eerder deze zomer al duidelijk.
Ook doelman Michel Vorm (36) verlaat Tottenham Hotspur. Hij stond, met een korte onderbreking vorig jaar, sinds 2014 onder contract. Vorm kwam als reserve niet vaak in actie bij de Londenaren. Ook de geboren IJsselsteiner heeft nog geen nieuwe club.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
13 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden