Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vertessen lijkt na bekerduel met Feyenoord te vertrekken bij PSV

Vertessen lijkt na bekerduel met Feyenoord te vertrekken bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Yorbe Vertessen lijkt deze transferperiode alsnog te vertrekken bij PSV. De 23-jarige buitenspeler wil door een gebrek aan speeltijd al langere tijd weg en staat al even in de belangstelling van Union Berlin. Meerdere media in Nederland en België melden dat een akkoord van de Duitse club met PSV aanstaande is en dat Vertessen, die een contract tot 2028 ondertekent, voor zo'n 5 miljoen euro vertrekt.

Vertessen zit woensdag nog bij de selectie van PSV, dat in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker tegen Feyenoord speelt. "Ik heb gisteren met hem gesproken, dat doe ik met al mijn spelers", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang. "Ik snap dat hij meer wil spelen, hij is 23 jaar. Hij zal ook snappen dat PSV om alle prijzen meedoet. Van beide kanten is er wat voor te zeggen. Ik zal zeker mijn stem laten horen, maar ik ga niet over het transferbeleid."

PSV zit niet te springen om een vertrek van Vertessen. De buitenspeler moet dit seizoen Noa Lang, Hirving Lozano en Johan Bakayoko op de flanken voor zich dulden. Bosz gebruikte soms ook aanvallende middenvelder Malik Tillman op die posities. Lang miste voor de winterstop veel wedstrijden door een hamstringblessure en ook Lozano stond, met een vergelijkbare blessure, lange tijd aan de kant.

Terugbrengen

Inmiddels heeft Bosz al zijn buitenspelers weer tot zijn beschikking. Al zijn Lang en Lozano, die tegen Utrecht invielen, in zijn ogen nog altijd op de weg terug. "Als jongens langdurig uit de roulatie zijn, zeker Noa, breng je ze terug op trainingen maar ook in wedstrijden. Alleen kunnen wij nu geen vriendschappelijke wedstrijden spelen. Ze mogen ook niet meedoen bij Jong PSV. Dat terugbrengen moet dus gebeuren in de wedstrijden die echt ergens om gaan. In die duels gaat het in eerste instantie om winnen. Het terugbrengen duurt daardoor nu net wat langer dan wanneer je dat heel gecontroleerd kan doen."

Mocht Vertessen vertrekken, hoeft Bosz geen vervanger voor hem. "Maar zo ver is het nog niet. Tegen het einde van een transferperiode hoor je altijd dit soort verhalen. Dat zullen jullie ook blijven doen. Het is niet iets waar ik me mee bezighoud. Nog tien dagen en dan zijn we er weer vanaf."

Meer uit Voetbal

Ook Franse voetbalbond trekt openlijk steun voor Infantino in

PARIJS (ANP) - Ook de Franse voetbalbond (FFF) heeft openlijk het vertrouwen in FIFA-baas Gianni Infantino opgezegd. De FFF trekt de steun in voor de herverkiezing van Infantino als voorzitter van de mondiale bond. Dat besluit is donderdag genomen tijdens een bijeenkomst van het dagelijks bestuur onder leiding van bondsvoorzitter Philippe Diallo.

14 minuten geleden
Pochettino claimt titel uit 2016/2017 voor Spurs na straf Chelsea

LONDEN (ANP) - Voetbaltrainer Mauricio Pochettino vindt dat Chelsea de titel in de Premier League van het seizoen 2016/2017 moet worden afgenomen. Tottenham Hotspur, de nummer twee in die jaargang, moet vervolgens de titel worden toegekend. De huidige bondscoach van de Verenigde Staten was in het bewuste seizoen de coach van de Spurs.

1 uur geleden
PEC: geen extra maatregelen om Feyenoord-fans te weren op tribune

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle neemt geen extra maatregelen om Feyenoord-supporters te weren in de thuisvakken in de Eredivisiewedstrijd tussen beide clubs van zondag. Dat zei een woordvoerder van PEC donderdag tegen het ANP. Feyenoord besloot na het vuurwerkgeweld in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur in augustus geen uitsupporters mee te nemen naar de wedstrijden tegen NEC en PEC.

1 uur geleden
Supporters Utrecht mogen naar uitwedstrijd, maar alleen per bus

UTRECHT (ANP) - Supporters van FC Utrecht zijn zondag welkom bij de uitwedstrijd tegen Excelsior in Rotterdam, maar ze mogen alleen met een supportersbus naar de wedstrijd reizen. Eerder mochten ze ook zelf met de auto naar Rotterdam rijden, maar die autocombi is geschrapt, laat FC Utrecht weten.

6 uur geleden
Liverpool verslaat Atlético Madrid bij start Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.

15 uur geleden
PSG begint Champions League met ruime zege op Slovan Bratislava

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.

15 uur geleden
Van Bronckhorst: FC Barcelona is nu beste ploeg van de wereld

BARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.

16 uur geleden