Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vertessen en Vinícius vervangen Doan en Bruma bij PSV

Vertessen en Vinícius vervangen Doan en Bruma bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de laatste competitiewedstrijd van het jaar met Yorbe Vertessen en Carlos Vinícius in het basisteam. De Belgische en Braziliaanse aanvaller vervangen in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles Ritsu Doan en Bruma.

Doan en Bruma waren zondag in het met 4-1 gewonnen uitduel met RKC Waalwijk nog basisspelers. De Japanner en Portugees vielen geblesseerd uit en ontbreken donderdag in de selectie.

PSV-trainer Roger Schmidt heeft zijn elftal verder ongewijzigd gelaten. Als de Eindhovenaren winnen van Go Ahead, gaan ze de winterstop in als koploper met 1 punt voorsprong op Ajax. Eerder dit seizoen won PSV de uitwedstrijd tegen Go Ahead moeizaam, met 2-1. Marco van Ginkel maakte in Deventer het winnende doelpunt. De aanvoerder zit nu op de reservebank.

Opstelling PSV: Drommel: Mwene, Ramalho, Boscagli en Mauro Júnior; Sangaré, Götze en Gutiérrez; Vertessen, Vinícius en Gakpo.

Meer uit Voetbal

Wolfsburg ontslaat ook trainer Bauer, de opvolger van Simonis

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Bundesligaclub VfL Wolfsburg heeft na enkele maanden trainer Daniel Bauer alweer opzijgeschoven. Hij volgde in november de ontslagen Nederlander Paul Simonis op, maar kon de club niet beter laten voetballen. Wolfsburg verloor zaterdag met 2-1 van HSV en verkeert in degradatiezorgen.

30 minuten geleden
Messi is op 899 doelpunten gekomen

BALTIMORE (ANP) - Lionel Messi heeft zijn 899e doelpunt gemaakt in zijn illustere voetbalcarrière. De Argentijn scoorde voor Inter Miami in de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen DC United in Baltimore. Ruim 70.000 toeschouwers zagen Messi het doel treffen via een handig lobje.

1 uur geleden
Bondscoach Veurink baalt van gebrek aan VAR in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.

10 uur geleden
Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

11 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

12 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

12 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

12 uur geleden