Vertessen draagt bij aan remise Union St.Gillis bij Union Berlin
BERLIJN (ANP) - 1. FC Union Berlin uit Duitsland heeft in de achtste finales van de Europa League op eigen veld gelijkgespeeld tegen Union St.Gillis, dat uit België komt. De wedstrijd in Stadion An der Alten Försterei eindigde in 3-3.
Union Berlin had eerder in de tussenronde van het toernooi Ajax uitgeschakeld.
Na een klein half uur zette Victor Boniface de Belgen op voorsprong, na voorbereidend werk van de van PSV gehuurde Yorbe Vertessen. Vlak voor rust maakte Josip Juranovic gelijk. De Kroaat scoorde uit een vrije trap.
Doelpunt Vertessen
Vertessen zette zijn nieuwe werkgever kort na de hervatting opnieuw op voorsprong. Een paar minuten later stond het 2-2. Robin Knoche miste in eerste instantie een strafschop, maar schoot in de rebound alsnog raak.
Opnieuw herstelde Union St.Gillis zich snel, nu door een treffer van andermaal Boniface (2-3). Vlak voor tijd maakte Sven Michel de 3-3.
Basisplaatsen Doekhi en Becker
Danilho Doekhi en Sheraldo Becker stonden in de beginopstelling bij de Duitsers, datzelfde gold voor Bart Nieuwkoop en Oussama El Azzouzi bij de Belgen.
Bayer Leverkusen versloeg in hetzelfde toernooi Ferencváros, 2-0. Al na 10 minuten kwam Leverkusen op voorsprong door een doelpunt van Kerem Demirbay. In de slotfase maakte Edmond Tapsoba er 2-0 van.
Frimpong
Jeremie Frimpong was basisspeler bij de Duitse club. De Nederlandse verdediger was het afgelopen weekeinde tegen Hertha BSC al vroeg uitgevallen, nota bene nadat hij een doelpunt en een assist achter zijn naam had gekregen. Frimpong behoort tot de voorlopige selectie van het Nederlands elftal, onlangs door bondscoach Ronald Koeman bekendgemaakt.
Mats Knoester, voormalig speler van Heracles Almelo, deed mee bij de Hongaren.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
6 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
7 uur geleden