Verstappen ziet na testdagen vooral verbeteringen bij Red Bull
BAHREIN (ANP) - Max Verstappen zei na de testdagen in Bahrein vooral veel verbeteringen te hebben gezien in zijn nieuwe Red Bull. De regerend wereldkampioen in de Formule 1 verwacht daarom ook dat betere prestaties het komende seizoen "in de pijpleiding" zitten.
De Nederlander kwam donderdag en vrijdag op de baan en toonde zich toen al tevreden met zijn optreden. Zaterdag was het de beurt om te testen aan ploeggenoot Sergio Pérez, die in zijn sessie meteen de snelste tijd neerzette.
"De auto heeft het volgens mij echt goed gedaan", aldus Verstappen. "We hebben heel veel zaken uitgeprobeerd en dat heeft een vracht aan interessante informatie opgeleverd. Hier kunnen we echt verder mee. Dus we zijn tevreden. Bovendien heb ik ervan genoten om weer te kunnen rijden."
In feite zet de opgaande lijn zich voort, oordeelde Verstappen. "In de loop van het vorig seizoen zijn we steeds beter geworden, na een wat moeizaam begin. Op die weg gaan we nu verder. Daarnaast hebben we gewerkt aan andere dingen waarvan we vonden dat ze beter kunnen. Aan de andere kant weten we ook wat onze beperkingen op dit moment zijn. Kortom, het was zeer nuttig allemaal wat we de afgelopen dagen hebben gedaan en nu gaat het werk verder."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
13 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
15 uur geleden