Verstappen ziet na testdagen vooral verbeteringen bij Red Bull
BAHREIN (ANP) - Max Verstappen zei na de testdagen in Bahrein vooral veel verbeteringen te hebben gezien in zijn nieuwe Red Bull. De regerend wereldkampioen in de Formule 1 verwacht daarom ook dat betere prestaties het komende seizoen "in de pijpleiding" zitten.
De Nederlander kwam donderdag en vrijdag op de baan en toonde zich toen al tevreden met zijn optreden. Zaterdag was het de beurt om te testen aan ploeggenoot Sergio Pérez, die in zijn sessie meteen de snelste tijd neerzette.
"De auto heeft het volgens mij echt goed gedaan", aldus Verstappen. "We hebben heel veel zaken uitgeprobeerd en dat heeft een vracht aan interessante informatie opgeleverd. Hier kunnen we echt verder mee. Dus we zijn tevreden. Bovendien heb ik ervan genoten om weer te kunnen rijden."
In feite zet de opgaande lijn zich voort, oordeelde Verstappen. "In de loop van het vorig seizoen zijn we steeds beter geworden, na een wat moeizaam begin. Op die weg gaan we nu verder. Daarnaast hebben we gewerkt aan andere dingen waarvan we vonden dat ze beter kunnen. Aan de andere kant weten we ook wat onze beperkingen op dit moment zijn. Kortom, het was zeer nuttig allemaal wat we de afgelopen dagen hebben gedaan en nu gaat het werk verder."
Meer uit Sport
LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
21 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
13 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.
22 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De volleyballers van Orion Stars zijn voor het derde jaar op rij landskampioen geworden. Zondag was de ploeg in het eigen Doetinchem met 3-0 te sterk voor Lycurgus uit Groningen. Daarmee is Orion Stars op 3-0 gekomen in de best-of-fiveserie en is het kampioenschap beslist.
1 dag geleden