Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen ziet na testdagen vooral verbeteringen bij Red Bull

Verstappen ziet na testdagen vooral verbeteringen bij Red Bull

BAHREIN (ANP) - Max Verstappen zei na de testdagen in Bahrein vooral veel verbeteringen te hebben gezien in zijn nieuwe Red Bull. De regerend wereldkampioen in de Formule 1 verwacht daarom ook dat betere prestaties het komende seizoen "in de pijpleiding" zitten.

De Nederlander kwam donderdag en vrijdag op de baan en toonde zich toen al tevreden met zijn optreden. Zaterdag was het de beurt om te testen aan ploeggenoot Sergio Pérez, die in zijn sessie meteen de snelste tijd neerzette.

"De auto heeft het volgens mij echt goed gedaan", aldus Verstappen. "We hebben heel veel zaken uitgeprobeerd en dat heeft een vracht aan interessante informatie opgeleverd. Hier kunnen we echt verder mee. Dus we zijn tevreden. Bovendien heb ik ervan genoten om weer te kunnen rijden."

In feite zet de opgaande lijn zich voort, oordeelde Verstappen. "In de loop van het vorig seizoen zijn we steeds beter geworden, na een wat moeizaam begin. Op die weg gaan we nu verder. Daarnaast hebben we gewerkt aan andere dingen waarvan we vonden dat ze beter kunnen. Aan de andere kant weten we ook wat onze beperkingen op dit moment zijn. Kortom, het was zeer nuttig allemaal wat we de afgelopen dagen hebben gedaan en nu gaat het werk verder."

Meer uit Sport

Ineos wint ploegentijdrit Parijs-Nice, Ayuso nieuwe leider

POUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.

2 uur geleden
Wielrenner Van der Poel wint tweede etappe Tirreno-Adriatico

SAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.

3 uur geleden
Zitskiër Kampschreur wint goud op combinatie, brons De Langen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.

5 uur geleden
Schilder voert ploeg van 23 atleten aan voor WK indooratletiek

ARNHEM (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder voert de Nederlandse atletiekploeg aan voor de wereldkampioenschappen indoor, van 20 tot en met 22 maart in het Poolse Torun. Schilder voert met een stoot van 20,69 meter de wereldranglijst aan van dit jaar.

5 uur geleden
Zitskiërs Kampschreur en De Langen op medaillekoers in combinatie

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.

8 uur geleden
Honkballers definitief uitgeschakeld in World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.

21 uur geleden
TT van Assen uitgeroepen tot beste grand prix van 2025

ASSEN (ANP) - De TT van Assen is uitgeroepen tot beste grand prix van 2025. De race in Drenthe vierde afgelopen zomer zijn 100-jarig bestaan met een bezoekersrecord.

1 dag geleden