Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen zevende in laatste vrije training GP van Australië

Verstappen zevende in laatste vrije training GP van Australië

MELBOURNE (ANP) - Max Verstappen heeft in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Australië de zevende tijd neergezet. Lando Norris klokte in zijn McLaren met 1.19,117 de snelste tijd op het Albert Park Circuit. De Nederlandse wereldkampioen van Red Bull moest bijna zeven tienden van een seconde toegeven op de Brit.

Verstappen worstelde opnieuw met de balans van zijn auto. In het laatste gedeelte van het circuit spinde de Nederlander, maar hij wist zijn bolide op tijd onder controle te krijgen. "Ik snap niet waarom ik hier spin. Het is erg moeilijk op dit moment om balans te krijgen", zei hij over de boordradio.

Verstappen zette in de eerste vrije training in Melbourne de vierde tijd neer en moest in de tweede sessie alleen Charles Leclerc van Ferrari voor zich dulden. De Monegask noteerde zaterdag in de laatste trainingssessie de tweede tijd en gaf 0,132 seconde toe op Norris. Sergio Perez, de Mexicaanse teamgenoot van Verstappen bij Red Bull, volgde achter Leclerc op 0,148 seconde.

Later op zaterdag vindt de kwalificatie plaats voor de GP van Australië. Verstappen viel dit seizoen uit in de openingsrace in Bahrein, maar revancheerde zich twee weken geleden met winst van de GP van Saudi-Arabië. Hij staat nu in het WK-klassement op de derde plek achter de Ferrari-coureurs Leclerc en Carlos Sainz.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor heeft Dubai verlaten

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft Dubai verlaten, nadat hij daar vast was komen te zitten door de oorlog in het Midden-Oosten. De beste tennisser van Nederland is samen met zijn broer Scott geland in Milaan, meldt zijn coach Marc Dijkhuizen, die zelf nog probeert naar zijn woning in Bahrein te komen.

18 minuten geleden
Trump: maakt me helemaal niets uit of Iran meedoet aan WK

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het maakt de Amerikaanse president Donald Trump "helemaal niets uit" of Iran meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Het is een verslagen land, ze lopen op hun laatste benen", zei Trump tegen nieuwssite Politico.

1 uur geleden
Voetbalsters beginnen WK-kwalificatie met gelijkspel in Polen

GDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.

15 uur geleden
Profar na bericht over doping uit basis Nederlands honkbalteam

SARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.

16 uur geleden
Honkbalinternational Profar in aanloop naar WBC positief getest

ATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.

16 uur geleden
Paralympiërs gehinderd in reis naar Milaan door oorlog Iran

MILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.

1 dag geleden
Petit en Kampschreur vlaggendragers voor Paralympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.

1 dag geleden