Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen zevende in laatste vrije training GP van Australië

Verstappen zevende in laatste vrije training GP van Australië

MELBOURNE (ANP) - Max Verstappen heeft in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Australië de zevende tijd neergezet. Lando Norris klokte in zijn McLaren met 1.19,117 de snelste tijd op het Albert Park Circuit. De Nederlandse wereldkampioen van Red Bull moest bijna zeven tienden van een seconde toegeven op de Brit.

Verstappen worstelde opnieuw met de balans van zijn auto. In het laatste gedeelte van het circuit spinde de Nederlander, maar hij wist zijn bolide op tijd onder controle te krijgen. "Ik snap niet waarom ik hier spin. Het is erg moeilijk op dit moment om balans te krijgen", zei hij over de boordradio.

Verstappen zette in de eerste vrije training in Melbourne de vierde tijd neer en moest in de tweede sessie alleen Charles Leclerc van Ferrari voor zich dulden. De Monegask noteerde zaterdag in de laatste trainingssessie de tweede tijd en gaf 0,132 seconde toe op Norris. Sergio Perez, de Mexicaanse teamgenoot van Verstappen bij Red Bull, volgde achter Leclerc op 0,148 seconde.

Later op zaterdag vindt de kwalificatie plaats voor de GP van Australië. Verstappen viel dit seizoen uit in de openingsrace in Bahrein, maar revancheerde zich twee weken geleden met winst van de GP van Saudi-Arabië. Hij staat nu in het WK-klassement op de derde plek achter de Ferrari-coureurs Leclerc en Carlos Sainz.

Meer uit Sport

Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

2 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

2 uur geleden
Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

12 uur geleden
Volleybalsters verslaan Oekraïne in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.

14 uur geleden
Zeilster Wind vijfde op EK in ILCA6-klasse

KASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.

16 uur geleden
Italiaan Bettiol wint dertiende etappe Giro d'Italia

VERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.

18 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar winst in Veenendaal-Veenendaal

VEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.

19 uur geleden