Verstappen zevende bij tweede vrije training GP Groot-Brittannië
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in de Formule 1 niet verder gekomen dan de zevende plaats. De coureur van Red Bull kwam op het circuit van Silverstone in zijn Red Bull tot een tijd van 1.27,233. Lando Norris (McLaren) was de snelste coureur: 1.26,549. Zijn teamgenoot Oscar Piastri eindigde als tweede en Sergio Pérez (Red Bull) completeert de top drie.
Verstappen opende al snel met de beste tijd en scherpte die later aan. In zijn tweede kwalificatiesimulatie schoot hij van de baan en kwam hij direct de pits in. Op dat moment was de baan wat sneller waardoor hij naar de zevende plaats zakte. In de laatste minuten van de vrije training trok er een bui over het circuit heen en bleven veel coureurs binnen.
Eerder op de dag kwam Verstappen in de eerste vrije training niet verder dan de vierde tijd. Norris was ook toen de snelste.
Zaterdag volgen de derde training en de kwalificatie voor de race van zondag. De Grote Prijs van Groot-Brittannië is de twaalfde race van het jaar. Verstappen leidt het kampioenschap met 237 punten. Charles Leclerc (Ferrari) staat tweede met 156 punten.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
8 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
10 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
15 uur geleden