Verstappen zevende bij tweede vrije training GP Groot-Brittannië
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in de Formule 1 niet verder gekomen dan de zevende plaats. De coureur van Red Bull kwam op het circuit van Silverstone in zijn Red Bull tot een tijd van 1.27,233. Lando Norris (McLaren) was de snelste coureur: 1.26,549. Zijn teamgenoot Oscar Piastri eindigde als tweede en Sergio Pérez (Red Bull) completeert de top drie.
Verstappen opende al snel met de beste tijd en scherpte die later aan. In zijn tweede kwalificatiesimulatie schoot hij van de baan en kwam hij direct de pits in. Op dat moment was de baan wat sneller waardoor hij naar de zevende plaats zakte. In de laatste minuten van de vrije training trok er een bui over het circuit heen en bleven veel coureurs binnen.
Eerder op de dag kwam Verstappen in de eerste vrije training niet verder dan de vierde tijd. Norris was ook toen de snelste.
Zaterdag volgen de derde training en de kwalificatie voor de race van zondag. De Grote Prijs van Groot-Brittannië is de twaalfde race van het jaar. Verstappen leidt het kampioenschap met 237 punten. Charles Leclerc (Ferrari) staat tweede met 156 punten.
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
46 minuten geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
1 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
3 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
4 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
7 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
10 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
20 uur geleden