Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen zesde in tweede vrije training GP Azerbeidzjan

Verstappen zesde in tweede vrije training GP Azerbeidzjan

BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Azerbeidzjan in de Formule 1 genoegen moeten nemen met de zesde tijd. De wereldkampioen, die in de eerste training nog de snelste was, klokte in zijn Red Bull 1.44,029. De Monegask Charles Leclerc (Ferrari) zette de beste tijd neer in de tweede sessie.

Leclerc, die in de eerste training nog was gecrasht, kwam tot een tijd van 1.43,484. Sergio Pérez, de Mexicaanse teamgenoot van Verstappen, reed de tweede tijd, voor de Brit Lewis Hamilton van Mercedes.

Verstappen begon de training op zachte banden, maar wisselde al snel naar mediums. De leider in de WK-stand crashte bijna en klaagde even later over het slechte zicht door de laaghangende zon. Op zachte banden reed hij daarna een tweede tijd, maar hij zakte in het restant van de training weg.

Op bezoek bij fabriek

Verstappen wacht al sinds de Grote Prijs van Spanje in juni op een zege in de Formule 1. In de zes daaropvolgende races stond de WK-leider slechts twee keer op het podium en slonk zijn voorsprong op nummer 2 Lando Norris tot 62 punten.

In een poging om het oude niveau weer te halen gingen de Nederlander en Pérez na de laatste race in Italië op bezoek bij de fabriek van Red Bull. "We willen altijd competitiever zijn en het team heeft hard gewerkt aan de problemen die we hadden", zei Verstappen over de laatste periode.

De derde vrije training staat zaterdag om 10.30 uur op het programma, waarna de kwalificatie om 14.00 uur volgt. De race begint zondag om 13.00 uur.

Meer uit Sport

Djokovic op mastertoernooi van Parijs ten onder tegen Hijikata

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.

7 uur geleden
Zverev verliest in Parijs als nummer 1 van Musetti

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.

10 uur geleden
Paul stopt met boksen als hij volgend gevecht verliest

LONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.

14 uur geleden
Advies dartslegende Taylor aan Littler: speel en wen aan publiek

BERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.

16 uur geleden
Formule 1-team Haas zet nieuwkomer Câmara al in GP Brazilië in

SÃO PAULO (ANP) - Formule 1-team Haas laat de Braziliaanse nieuweling Rafael Câmara komt weekendeinde al debuteren in de Grote Prijs van Brazilië. De Amerikaanse renstal maakte tevens bekend dat de Fransman Esteban Ocon dit jaar niet meer zal rijden.

1 dag geleden
Bokspartij Verhoeven bij titelgevecht in Cardiff gaat niet door

CARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven zal niet in het voorprogramma optreden bij het boksgevecht tussen de Britse zwaargewichten Tyson Fury en Anthony Joshua. De jarenlange wereldkampioen in het kickboksen zou op 11 december in Cardiff tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder boksen, maar in de onderhandelingen kwam het niet tot een akkoord. Dat bevestigde Verhoevens manager.

1 dag geleden
Golfer Rahm bereid tot straf om terug te kunnen keren op PGA Tour

NEW YORK (ANP/RTR) - De Spaanse golfer Jon Rahm wil graag terugkeren op de Amerikaanse PGA Tour en is bereid om een straf te accepteren. De voormalig nummer 1 van de wereld hoopt dat hij dezelfde sanctie kan krijgen als de Amerikaan Brooks Koepka, die onder meer 5 miljoen dollar moest doneren aan een goed doel.

1 dag geleden