Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen zesde in derde training Monza

Verstappen zesde in derde training Monza

MONZA (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde vrije training voor de Grote Prijs van Italië de zesde tijd neergezet. De coureur van Red Bull gaf op het hogesnelheidscircuit van Monza 0,367 seconde toe op de Finse coureur Valtteri Bottas, die in zijn Mercedes de snelste was.

Bottas, die ook in de eerste training de snelste ronde had gereden, klokte in sessie drie 1.20,089. Hij was 0,229 sneller dan McLaren-coureur Carlos Sainz en 0,323 seconde sneller dan de andere McLaren van Lando Norris. Renault-coureur Daniel Ricciardo en wereldkampioen Lewis Hamilton zaten daar, net als Verstappen, weer vlak achter.

Omdat Ricciardo aan het einde van de sessie met zijn Renault was stilgevallen, besloot de raceleiding tot een rode vlag om de training stil te leggen. Na ongeveer tien minuten werd de training hervat en was er nog een klein beetje tijd om een snelle ronde neer te zetten. Sainz lukte dat als enige.

De Grote Prijs van Italië is de achtste race van het ingekorte Formule 1-seizoen. Na zeven races is Hamilton de fiere leider met 47 punten voorsprong op nummer 2 Verstappen.

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Ostapenko en bereikt vierde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennister Aryna Sabalenka heeft de vierde ronde van Wimbledon bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld was in twee sets te sterk voor Jelena Ostapenko (29) uit Letland: 6-4 6-4.

9 uur geleden
Sinner wint en vervolgt jacht op titelprolongatie Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is doorgedrongen tot de vierde ronde van Wimbledon. De 24-jarige Italiaan versloeg in zijn jacht op titelprolongatie op het grastoernooi in Londen de één jaar oudere Amerikaan Jenson Brooksby: 6-4 6-3 6-4.

10 uur geleden
Verstappen derde in kwalificatie sprintrace op Silverstone

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen vertrekt zaterdag als derde in de sprintrace van de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De 28-jarige Red Bull-coureur was op het circuit van Silverstone 0,321 seconde langzamer dan Lewis Hamilton, die in de Ferrari met 1.28,376 de beste tijd reed.

11 uur geleden
Djokovic langs Rinderknech naar vierde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft op Wimbledon de vierde ronde bereikt. De 39-jarige Serviër versloeg de Fransman Arthur Rinderknech na een tiebreak in de vierde set: 7-5 6-4 1-6 7-6 (4).

11 uur geleden
Tennissers Van de Zandschulp en Griekspoor klaar op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennissers Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook in het mannendubbelspel uitgeschakeld op Wimbledon. Het Nederlandse duo verloor in de tweede ronde van de Oostenrijker Neil Oberleitner en Petr Nouza uit Tsjechië: 6-1 6-2.

13 uur geleden
Davis Cup-team speelt tennisduel met Colombia in Den Bosch

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers spelen in september de wedstrijd in de Davis Cup tegen Colombia in de Maaspoort in Den Bosch. Dat meldde tennisbond KNLTB vrijdag. Het team van captain Paul Haarhuis werd bij de loting in februari gekoppeld aan Colombia.

16 uur geleden
Turnster Sanne Wevers in trajectselectie voor EK

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is op basis van haar prestaties bij de Nederlandse kampioenschappen opgenomen in de trajectselectie voor de EK. Dat meldt turnbond KNGU. Turnsters in die selectie doen op 11 en 25 juli mee aan de EK-kwalificaties, waarna de vijfkoppige selectie voor het titeltoernooi bekend wordt.

20 uur geleden