Verstappen zesde in derde training Monza
MONZA (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde vrije training voor de Grote Prijs van Italië de zesde tijd neergezet. De coureur van Red Bull gaf op het hogesnelheidscircuit van Monza 0,367 seconde toe op de Finse coureur Valtteri Bottas, die in zijn Mercedes de snelste was.
Bottas, die ook in de eerste training de snelste ronde had gereden, klokte in sessie drie 1.20,089. Hij was 0,229 sneller dan McLaren-coureur Carlos Sainz en 0,323 seconde sneller dan de andere McLaren van Lando Norris. Renault-coureur Daniel Ricciardo en wereldkampioen Lewis Hamilton zaten daar, net als Verstappen, weer vlak achter.
Omdat Ricciardo aan het einde van de sessie met zijn Renault was stilgevallen, besloot de raceleiding tot een rode vlag om de training stil te leggen. Na ongeveer tien minuten werd de training hervat en was er nog een klein beetje tijd om een snelle ronde neer te zetten. Sainz lukte dat als enige.
De Grote Prijs van Italië is de achtste race van het ingekorte Formule 1-seizoen. Na zeven races is Hamilton de fiere leider met 47 punten voorsprong op nummer 2 Verstappen.
Meer uit Sport
BIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar bezet na acht onderdelen de derde plaats op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham en doet nog volop mee om de medailles. Hij is ook hard op weg naar een dik persoonlijk puntenrecord.
11 minuten geledenZAGREB (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) baalt van haar balkoefening bij de EK in Zagreb. Wevers kwam door een val bij haar acrobatische serie niet verder dan 13,100 punten en staat na drie van de vijf subdivisies al op een vijfde plek.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - De Zwitserse atlete Audrey Werro, rivale van Femke Broeders-Bol, is alsnog toegelaten tot de finale van de 800 meter op de EK atletiek in Birmingham. Dat is een besluit van de wedstrijdjury. De finale is vrijdag.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Lieke Klaver kan zich opmaken voor haar derde EK-finale op de 400 meter. De sprintvedette won in Birmingham overtuigend haar race in de halve finales. Ze klokte 49,71, iets boven haar persoonlijk record van 49,58. De finale is zaterdag.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Femke Broeders-Bol is er bij haar EK-debuut op de 800 meter in geslaagd de finale te halen. De Nederlandse topatlete liep in haar halve finale in het Alexander Stadium in Birmingham naar de tweede plaats in een tijd van 1.57,46. De Amersfoortse plaatste zich daarmee direct voor de finale op vrijdagavond,
4 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Zwemster Tes Schouten heeft zich op haar favoriete nummer 200 meter schoolslag geplaatst voor de halve finales van de Europese kampioenschappen. De 25-jarige winnares van olympisch brons zwom in het Olympic Aquatic Centre van Parijs de zevende tijd in de series: 2.26,69. De Britse Angharad Evans was de snelste met 2.22,66.
6 uur geledenMONTREAL/TORONTO (ANP) - De finale van het masterstoernooi in het Canadese Montreal gaat tussen de Amerikaanse tennissers Ben Shelton en Brandon Nakashima. Shelton is de titelverdediger van het Canadese masterstoernooi.
9 uur geleden