Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen 'zeer positief' over nieuwe auto

Verstappen 'zeer positief' over nieuwe auto

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen was woensdag tevreden na zijn eerste meters in de RB16, de Red Bull waar hij dit jaar mee gaat rijden in de Formule 1. "Het is zeer positief verlopen. Het is natuurlijk belangrijk om wat meters te maken met de nieuwe auto om te checken of alle onderdelen goed werken, voordat we naar Barcelona gaan. Ik kijk ernaar uit om daar verder aan de slag te gaan", aldus de 22-jarige coureur tegen Verstappen.nl.

Het is teams toegestaan een klein aantal kilometers te rijden voor het maken van promotiebeelden, voorafgaand aan de eerste officiële test over een week in Barcelona. Dat gebeurde woensdag op het circuit van Silverstone. In andere jaren presenteerde Red Bull nog wel eens een auto in andere kleuren om de concurrentie niet al te wijs te maken, maar dit jaar deed het team niet geheimzinnig en werd meteen de 'wedstrijdoutfit' getoond.

Verstappen eindigde afgelopen seizoen als derde in het WK, achter de Mercedes-coureurs Lewis Hamilton en Valtteri Bottas. De 22-jarige Limburger wil dit jaar een serieuze gooi doen naar de wereldtitel en de jongste Formule 1-kampioen ooit worden.

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Townsend en bereikt kwartfinales US Open

NEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De als eerste geplaatste tennisster uit Belarus rekende in twee sets in New York af met de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-4 6-3.

1 uur geleden
Antonelli kan zege in thuisrace in Monza nog niet bevatten

MONZA (ANP) - Kimi Antonelli kon het kort na zijn zege nog niet geloven dat hij de Grote Prijs van Italië in de Formule 1 op zijn naam had geschreven. De 20-jarige Italiaan was in Monza met zijn Mercedes sneller dan teamgenoot George Russell uit Groot-Brittannië en Max Verstappen in de Red Bull. "Ik had nooit kunnen bedenken dat ik hier zou staan", zei Antonelli, die aanvankelijk van de negentiende positie was gestart.

2 uur geleden
Verstappen is blij met zijn podiumplaats in GP van Italië

MONZA (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn derde plaats in de Grote Prijs van Monza. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kon zijn zege van afgelopen jaar geen vervolg geven, omdat de Mercedessen van Kim Antonelli en George Russell te snel waren. "Ik ben blij met de derde plaats en dat ik het podium gehaald heb", zei de coureur die als vijfde was gestart. Antonelli pakte de zege.

2 uur geleden
Van Aert sprint in Córdoba naar tweede etappezege in Vuelta

CÓRDOBA (ANP) - Wout van Aert heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Vuelta. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 110,2 kilometer tussen Palma del Río en Córdoba de beste van een kopgroep van vijf renners.

2 uur geleden
Verstappen derde bij GP van Italië, zege voor Antonelli

MONZA (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Italië in de Formule 1 als derde geëindigd. De Red Bull-coureur moest beide Mercedescoureurs voor zich dulden. De zege ging naar de Italiaan Kimi Antonelli voor de Brit George Russell.

3 uur geleden
GP van Italië onderbroken na crash Ferrari-coureur Leclerc

MONZA (ANP) - De Grote Prijs van Italië is stilgelegd na een crash van Charles Leclerc in de Ferrari. De Monegask raakte in de derde ronde de controle over de wagen kwijt en vloog van de baan. Met een rode vlag is de wedstrijd gestopt.

5 uur geleden
Motorcrosser Herlings pakt derde wereldtitel in MXGP

AFYONKARAHISAR (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings (31) heeft zondag voor de derde keer in zijn carrière de wereldtitel in de MXGP veroverd. In Turkije had hij na de eerste manche al genoeg punten verzameld om dit seizoen niet meer achterhaald te kunnen worden door de Fransman Romain Febvre. De Nederlander won de eerste manche, voor de Sloveen Tim Gajser en Febvre.

6 uur geleden