Verstappen wint ook Grote Prijs van Stiermarken in Formule 1
SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft ook de Grote Prijs van Stiermarken gewonnen in de Formule 1. De Nederlandse coureur leidde in zijn Red Bull op het Oostenrijkse circuit bij Spielberg van begin tot eind. Het was alweer zijn vierde zege van het seizoen.
In de strijd om de wereldtitel vergrootte Verstappen zijn voorsprong op Lewis Hamilton, die op ruime afstand in zijn Mercedes tweede werd. Valtteri Bottas, de Finse teamgenoot van de Britse wereldkampioen, eindigde als derde. Daarna kwam de Mexicaan Sergio Pérez, van hetzelfde team als Verstappen.
Op het thuiscircuit van Red Bull won Verstappen eerder in 2018 en 2019. "Fantastisch om hier nu weer de eerste te zijn", was zijn eerste reactie. "De auto was echt 'on fire' vandaag. Dit voelt echt goed. In de race hadden we de juiste balans, je weet nooit zeker hoe het allemaal uitpakt, maar er leek niet veel mis te kunnen gaan. Maar we moeten ons blijven verbeteren om de concurrentie voor te blijven. Volgende week racen we hier weer. Ik kijk er naar uit."
Geen moment in de problemen
Hamilton klonk minder enthousiast. "Zij hebben zich heel goed verbeterd", zo verwees hij naar de concurrentie van Red Bull. "Op dit moment kan ik er niet tegenop. We hebben gedaan wat we konden, maar meer dan dit zit er nu niet in. Maar ik ga me geen zorgen maken, althans dat probeer ik niet. Dat we het beter moeten gaan doen is echter heel duidelijk."
Verstappen ging vanaf pole van start en kwam eigenlijk geen moment in de problemen. Bij de vorige race in Frankrijk, ook door hem gewonnen, moest Verstappen zijn leidende positie nog lang afstaan, nu maakte hij die fout niet meer.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
9 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Formule 1-team Haas laat de Braziliaanse nieuweling Rafael Câmara komt weekendeinde al debuteren in de Grote Prijs van Brazilië. De Amerikaanse renstal maakte tevens bekend dat de Fransman Esteban Ocon dit jaar niet meer zal rijden.
23 uur geledenCARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven zal niet in het voorprogramma optreden bij het boksgevecht tussen de Britse zwaargewichten Tyson Fury en Anthony Joshua. De jarenlange wereldkampioen in het kickboksen zou op 11 december in Cardiff tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder boksen, maar in de onderhandelingen kwam het niet tot een akkoord. Dat bevestigde Verhoevens manager.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Spaanse golfer Jon Rahm wil graag terugkeren op de Amerikaanse PGA Tour en is bereid om een straf te accepteren. De voormalig nummer 1 van de wereld hoopt dat hij dezelfde sanctie kan krijgen als de Amerikaan Brooks Koepka, die onder meer 5 miljoen dollar moest doneren aan een goed doel.
1 dag geleden