Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen wil voortbouwen op 'succesvolle samenwerking' Pérez

Verstappen wil voortbouwen op 'succesvolle samenwerking' Pérez

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is blij met de contractverlenging van Sergio Pérez, zijn teamgenoot bij Red Bull Racing. De Mexicaanse coureur tekende dinsdag bij tot en met 2026. "Het is geweldig nieuws en ik ben blij dat ik de succesvolle samenwerking die we de afgelopen jaren hebben opgebouwd, kan voortzetten", zei de wereldkampioen.

"We hebben vorig jaar records gebroken en het team is erg sterk, dus we kijken ernaar uit om ook de komende twee jaar op dit succes voort te bouwen", liet Verstappen weten via de kanalen van Red Bull in aanloop naar de Grote Prijs van Canada dit weekend. Verstappen won in 2023 negentien van de 22 grands prix en werd voor de derde keer wereldkampioen. Pérez won twee races. Alleen de Grote Prijs van Singapore ging naar Carlos Sainz van Ferrari.

WK-leider Verstappen moest tijdens de laatste race, de Grote Prijs van Monaco, genoegen nemen met de zesde plaats. "Na een moeilijk weekend in Monaco ben ik deze week met het team in de fabriek en in de simulator geweest, ter voorbereiding op de Grote Prijs van Canada", verklaarde Verstappen.

De 26-jarige Nederlander noemde het circuit in Montreal "uniek" met veel mogelijkheden om in te halen. "Het is nog belangrijker om de auto goed af te stellen en een balans te vinden tussen de snelheden op rechte stukken en een goede stabiliteit tijdens het remmen."

Meer uit Sport

Honkballers Venezuela winnen World Baseball Classic na zege op VS

MIAMI (ANP/AFP) - De honkballers van Venezuela hebben in de finale van de World Baseball Classic verrassend gewonnen van de Verenigde Staten: 3-2. Het betekende voor het Zuid-Amerikaanse land de eerste eindzege ooit op het officieuze wereldkampioenschap. De finale in Miami verliep op verschillende vlakken onder hoogspanning.

6 uur geleden
Hockeybondscoach Delmee wil dat het WK net als in 1998 gaat leven

AMSTELVEEN (ANP) - Jeroen Delmee, bondscoach van de Nederlandse hockeyers, wil dat het WK van komende zomer net zo gaat leven als in 1998, de laatste keer dat de Nederlandse mannen de titel wonnen. Hij organiseerde in november een diner voor zijn selectie met de selectie van dat toernooi. "Het seizoen dat leidt naar het wereldkampioenschap was begonnen, en ik vond dat we iets bijzonders moesten doen", zei Delmee dinsdag na de loting van het WK, dat in Nederland en België plaatsvindt.

20 uur geleden
Bondscoach Ehren blij met intercontinentale WK-loting hockeysters

AMSTELVEEN (ANP) - Raoul Ehren, de bondscoach van de Nederlandse hockeysters, is blij met de loting voor het WK, dat komende zomer in Nederland en België plaatsvindt. Oranje treft in de groepsfase Australië, Chili en Japan. "Dit vind ik eigenlijk wel het leukste", zei Ehren na de loting in het Wagener Stadion, "dat we teams uit vier verschillende continenten hebben."

21 uur geleden
Minister Sterk huldigt medaillewinnaars Paralympics

DEN HAAG (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur (26) heeft een zogenoemd chapeau-beeldje gekregen van minister Mirjam Sterk (Sport). De drievoudig gouden medaillewinnaar van de Paralympics genoot in Den Haag bij de huldiging van de medaillewinnaars bij de Paralympics met volle teugen. "Er is echt een droom uitgekomen", zei Kampschreur, die drie gouden medailles won in Italië. "Eens in de vier jaar staan wij in de aandacht. Dat is supertof. We worden geleefd, maar dat is genieten."

22 uur geleden
Sprintploegen zonder Broeders-Bol naar WK estafette in Botswana

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Atletiekunie stuurt een groep van dertig sprinters naar de WK estafette begin mei in Botswana. Lieke Klaver, Jonas Phijffers, Minke Bisschops en Elvis Afrifa zijn de blikvangers in de ploeg. Femke Broeders-Bol, olympisch kampioene gemengde estafette en in het bezit van tal van mondiale estafettemedailles op de 4x400 meter, ontbreekt. Broeders-Bol richt zich op de 800 meter, haar nieuwe afstand.

1 dag geleden
Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

1 dag geleden
Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

1 dag geleden