Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen wil statement maken met boycot tv-zender Sky in Mexico

Verstappen wil statement maken met boycot tv-zender Sky in Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen heeft na de door hem gewonnen Grote Prijs van Mexico geweigerd om interviews te geven aan tv-zender Sky Sports. De tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 wilde daarmee een statement maken. "Op een bepaald moment is het genoeg en accepteer ik het niet langer", aldus Verstappen, die vindt dat hij het hele jaar al "zonder respect" wordt behandeld door Sky. "Vooral door één persoon."

De 25-jarige Nederlandse coureur noemde geen naam, maar leek te doelen op verslaggever Ted Kravitz. Hij maakte vorige week na de GP van de Verenigde Staten, ook gewonnen door Verstappen, enkele denigrerende opmerkingen over de coureur van Red Bull. Zowel na de kwalificatie als na de race in Mexico-Stad gaf Verstappen geen interviews aan Sky Sports. Teambaas Christian Horner weigerde die zender zondag ook te woord te staan.

"Bij de volgende race zijn we wel weer beschikbaar, maar we wilden nu duidelijk maken dat sommige dingen niet acceptabel zijn", aldus Horner. "Als team trekken we gezamenlijk een grens."

Verstappen duelleerde vorig seizoen tot in de laatste ronde van de laatste race met de Brit Lewis Hamilton om de wereldtitel. De controversiële manier waarop de titelstrijd in Abu Dhabi werd beslist, zorgde nog maandenlang voor discussie. Hamilton en zijn Mercedes-team voelden zich bestolen. Kravitz zei vorige week ook weer dat Hamilton was "beroofd" van diens achtste wereldtitel.

"Je kan niet in het verleden blijven hangen, je moet door", zei Verstappen daar zondag over in Mexico. "Op dit moment zijn social media heel 'giftige' platformen. En als je dan constant live op tv een bepaalde toon hanteert, dan maak je het alleen maar erger. Op een bepaald moment tolereer ik dat niet meer. Daarom heb ik besloten geen interviews meer te geven."

Meer uit Sport

Minister Sterk huldigt medaillewinnaars Paralympics

DEN HAAG (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur (26) heeft een zogenoemd chapeau-beeldje gekregen van minister Mirjam Sterk (Sport). De drievoudig gouden medaillewinnaar van de Paralympics genoot in Den Haag bij de huldiging van de medaillewinnaars bij de Paralympics met volle teugen. "Er is echt een droom uitgekomen", zei Kampschreur, die drie gouden medailles won in Italië. "Eens in de vier jaar staan wij in de aandacht. Dat is supertof. We worden geleefd, maar dat is genieten."

46 minuten geleden
Sprintploegen zonder Broeders-Bol naar WK estafette in Botswana

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Atletiekunie stuurt een groep van dertig sprinters naar de WK estafette begin mei in Botswana. Lieke Klaver, Jonas Phijffers, Minke Bisschops en Elvis Afrifa zijn de blikvangers in de ploeg. Femke Broeders-Bol, olympisch kampioene gemengde estafette en in het bezit van tal van mondiale estafettemedailles op de 4x400 meter, ontbreekt. Broeders-Bol richt zich op de 800 meter, haar nieuwe afstand.

2 uur geleden
Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

8 uur geleden
Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

19 uur geleden
Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

1 dag geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 dag geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

1 dag geleden