Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen wil ook zeventien keer winnen, én achttien keer

Verstappen wil ook zeventien keer winnen, én achttien keer

MEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen won voor de vijfde keer de Grote Prijs van Mexico en dat was al zijn zestiende overwinning van het seizoen. Dat is een Formule 1-record. "Wat ik nog meer wil? Zeventien zeges, achttien zeges", zei de drievoudig wereldkampioen van Red Bull aan de finish. "We beleven een ongelooflijk seizoen. De snelheid van de auto was opnieuw heel, heel erg goed."

Verstappen had medelijden met zijn teamgenoot Sergio Pérez, die al in de eerste bocht van zijn thuisrace crashte, tot grote teleurstelling van de grote menigte Mexicaanse fans. "Jammer dat Sergio zo snel uitviel, maar het publiek is blijven zitten en dat vond ik fantastisch", zei de Nederlander, die dit seizoen zestien van de negentien tot nog toe verreden grands prix won. Zijn auto, de RB19, deelde op hooggelegen circuit in Mexico-Stad mee in de feestvreugde. De auto werd tijdens de huldiging in een lift op het podium gehesen.

Het seizoen telt nog drie races. Over een week is de Grote Prijs van Brazilië. Daarna volgt nog de Grote Prijs van Las Vegas op 18 november en het seizoen eindigt op 26 november in Abu Dhabi.

Meer uit Sport

Cats hoopt na succesvolle Spelen op 'steun in de rug'

MILAAN (ANP) - André Cats, directeur topsport van sportkoepel NOC*NSF, hoopt na de meest succesvolle Winterspelen ooit voor Nederland op "een steun in de rug". Dat zei hij op de slotdag in Milaan, waar TeamNL tien gouden, zeven zilveren en drie bronzen medailles behaalde.

1 uur geleden
Chef de mission Verheijen: dit waren onze beste Spelen ooit

MILAAN (ANP) - Chef de mission Carl Verheijen keek zondag met een meer dan tevreden gevoel terug op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo. "Dit waren onze beste Spelen ooit", zei hij over de prestaties van de sporters van TeamNL.

1 uur geleden
Koster wil hordelopen met bobsleeën blijven combineren 

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Atleet Timme Koster wil gaan onderzoeken hoe hij ook in de toekomst het hordelopen met het bobsleeën kan combineren. De 23-jarige Noord-Hollander sloot afgelopen zomer aan bij het bobsleeteam van voormalig hordeloper Dave Wesselink en maakte in de afgelopen week meteen zijn debuut op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

2 uur geleden
Atleet Phijffers verbetert Nederlands record 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Jonas Phijffers heeft in Apeldoorn het Nederlands record op de 400 meter indoor verbeterd. De 22-jarige atleet klokte een tijd van 45,35. Phijffers had begin februari in het Tsjechische Ostrava het record van Liemarvin Bonevacia uit 2022 al geëvenaard met een tijd van 45,48.

2 uur geleden
Nederland eindigt Spelen met hoogste eindklassering ooit

MILAAN (ANP) - Nederland eindigt de Olympische Spelen in Milaan op de derde plaats in het medailleklassement. Met nog twee van de 116 onderdelen te gaan, kan het team van chef de mission Carl Verheijen niet meer worden gepasseerd.

2 uur geleden
Wielrenner Del Toro wint UAE Tour, derde ritzege Milan

ABU DHABI (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro van UAE Team Emirates heeft de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten op zijn naam geschreven. De leidende positie van de 22-jarige Mexicaan kwam in de zevende en laatste etappe niet meer in gevaar. De Italiaan Jonathan Milan van Lidl-Trek won de slotrit over 149 kilometer na een massasprint in Abu Dhabi.

2 uur geleden
Groot deel Nederlandse sportploeg naar sluitingsceremonie Verona

MILAAN (ANP) - Een groot deel van de Nederlandse sporters die heeft meegedaan aan de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo gaat naar de sluitingsceremonie. Sportkoepel NOC*NSF laat weten dat 26 van de 38 atleten naar de historische Arena di Verona gaan, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers. De openingsceremonie werd ook bezocht door 26 atleten van TeamNL.

3 uur geleden