Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen wil nog tweemaal winnen in Zandvoort

Verstappen wil nog tweemaal winnen in Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - We hebben dus nog twee kansen om die race te winnen. Zo reageerde Max Verstappen via zijn management op het nieuws dat de Formule 1 na 2026 voorlopig niet meer naar Zandvoort komt.

Verstappen won drie van de vier laatste edities van de race die in 2021 na bijna 36 jaar weer terugkwam naar Zandvoort. De regerend wereldkampioen kijkt met plezier terug naar de vier races voor eigen publiek en wil zijn fans ook vermaken in de komende twee edities van de Dutch Grand Prix.

"We zijn trots dat de Formule 1 mede door Max zijn weg naar Zandvoort heeft gevonden", reageerde Raymond Vermeulen, de manager van de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1. "We kijken nu al terug op vier fantastische edities en hebben er dus nog twee te gaan. Het is bekend dat Zandvoort een ander financieel model heeft dan veel andere wedstrijden op de kalender van de Formule 1. Ze moeten hun eigen broek ophouden en zijn dit zonder steun van de overheid aangegaan. De promotor ziet kansen tot en met 2026 en denkt dat het daarna beter is om afscheid te nemen. In veel andere landen vinden ze dat races in de Formule 1 goed voor de economie zijn, vandaar de overheidssteun die ze daar krijgen. Ook de bv Nederland heeft van de races in Zandvoort geprofiteerd. Maar we kijken nu vooral al uit naar nog twee mooie races in Nederland."

Meer uit Sport

Rus Filippov bezorgt neutrale atleten eerste medaille van Spelen

BORMIO (ANP/AFP) - De Rus Nikita Filippov heeft de neutrale atleten donderdag de eerste medaille van deze Olympische Winterspelen bezorgd. Hij behaalde op het debuterende onderdeel toerskiën, in het Engels ski mountaineering, zilver op de sprint. De Spanjaard Oriol Cardona Coll won in het Italiaanse Bormio de tweede gouden medaille ooit voor het land op de Winterspelen en de eerste sinds 1972.

19 minuten geleden
Schulting treft op Olympische Spelen Velzeboer in kwartfinale

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting treft vrijdag bij haar rentree in het internationale shorttrackcircuit haar landgenote Xandra Velzeboer. Beide rijdsters zijn op de olympische 1500 meter in Milaan ingedeeld in de vijfde kwartfinale, blijkt uit het vrijgegeven schema.

1 uur geleden
Wielrenner Milan sprint naar ritzege in UAE Tour

FUJAIRAH (ANP) - De Italiaan Jonathan Milan heeft de vierde etappe gewonnen van de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten, kortweg UAE Tour. De 25-jarige wielrenner van Lidl - Trek was na 182 kilometer duidelijk de snelste in de sprint in kustplaats Fujairah. De Brit Ethan Vernon werd tweede, voor Jonathans twee jaar jongere broer Matteo Milan.

1 uur geleden
Boer traint dag na val op 500 meter weer mee bij shorttrackers

MILAAN (ANP) - Shorttracker Teun Boer heeft geen blessure overgehouden aan zijn harde val in de finale van de olympische 500 meter. De 24-jarige Nijmegenaar verscheen donderdag aan het begin van de middag op het ijs van de trainingshal in de Milano Ice Skating Arena.

3 uur geleden
Verstappen redelijk productief tijdens ochtendsessie in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens zijn eerste sessie van de tweede testweek in Bahrein 56 ronden gereden. Daarmee was de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 productiever dan zijn teamgenoot Isack Hadjar een dag eerder, die toen in de ochtendsessie slechts dertien ronden reed door onderhoud aan de Red Bull. Over de hele dag kwam de Fransman tot een kleine zeventig ronden, Verstappen komt donderdagmiddag nog in actie.

3 uur geleden
Gastland Italië tegen vlaggen Rusland en Belarus bij Paralympics

ROME (ANP/DPA) - Gastland Italië is fel tegen de deelname van Russische en Belarussische sporters aan de Paralympische Spelen onder eigen vlag. "De Italiaanse regering spreekt haar absolute afkeuring uit over de beslissing van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC)", staat in een verklaring van ministers Antonio Tajani (Buitenlandse Zaken) en Andrea Abodi (Sport).

4 uur geleden
Nederland loopt nog twee medailles achter op vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland loopt in Milaan en Cortina d'Ampezzo nog twee medailles achter in vergelijking met de vorige Winterspelen van 2022 in Beijing. Na het zilver en brons van de shorttrackbroers Melle en Jens van 't Wout op de 500 meter staat de teller voor TeamNL nu op vijftien plakken.

5 uur geleden