Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen wil nog tweemaal winnen in Zandvoort

Verstappen wil nog tweemaal winnen in Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - We hebben dus nog twee kansen om die race te winnen. Zo reageerde Max Verstappen via zijn management op het nieuws dat de Formule 1 na 2026 voorlopig niet meer naar Zandvoort komt.

Verstappen won drie van de vier laatste edities van de race die in 2021 na bijna 36 jaar weer terugkwam naar Zandvoort. De regerend wereldkampioen kijkt met plezier terug naar de vier races voor eigen publiek en wil zijn fans ook vermaken in de komende twee edities van de Dutch Grand Prix.

"We zijn trots dat de Formule 1 mede door Max zijn weg naar Zandvoort heeft gevonden", reageerde Raymond Vermeulen, de manager van de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1. "We kijken nu al terug op vier fantastische edities en hebben er dus nog twee te gaan. Het is bekend dat Zandvoort een ander financieel model heeft dan veel andere wedstrijden op de kalender van de Formule 1. Ze moeten hun eigen broek ophouden en zijn dit zonder steun van de overheid aangegaan. De promotor ziet kansen tot en met 2026 en denkt dat het daarna beter is om afscheid te nemen. In veel andere landen vinden ze dat races in de Formule 1 goed voor de economie zijn, vandaar de overheidssteun die ze daar krijgen. Ook de bv Nederland heeft van de races in Zandvoort geprofiteerd. Maar we kijken nu vooral al uit naar nog twee mooie races in Nederland."

Meer uit Sport

IOC wil Rusland bij junioren terug met vlag en volkslied

BERLIJN (ANP/DPA/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) wil dat jeugdatleten en jeugdteams uit Rusland en Belarus weer zonder beperkingen onder eigen vlag en volkslied mogen deelnemen aan internationale wedstrijden. De aanbeveling is een volgende stap in de herintegratie van beide landen, die sinds de inval van Rusland in Oekraïne worden geweerd in de internationale sportwereld.

55 minuten geleden
Wennemars komt alleen voor start ijs op bij wereldbeker in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatser Joep Wennemars gaat vrijdag bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar van start op de 500 meter, maar zal die race niet uitrijden. De 23-jarige schaatser heeft last van een liesblessure, maar start omdat hij met de punten die hij verdient in de top 21 van het wereldbekerklassement blijft. Dat is voor de Nederlandse schaatsbond KNSB belangrijk om met het maximale aantal van negen schaatsers te mogen deelnemen aan de Olympische Spelen van Milaan in februari.

3 uur geleden
Wielrenner Kooij gaat bij nieuwe ploeg voor groene trui in Tour

PARIJS (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat bij zijn ploeg Decathlon CMA CGM rijden voor de groene trui tijdens de Tour de France. Dat meldt de Franse wielerformatie.

5 uur geleden
Tweevoudig olympisch skikampioene Gisin zwaar ten val in training

ST. MORITZ (ANP/DPA) - Tweevoudig olympisch kampioene alpineskiën Michelle Gisin heeft tijdens een training in het Zwitserse St. Moritz een ernstige val gemaakt.

6 uur geleden
Nederlandse curlers lopen deelname aan Olympische Spelen mis

KELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.

16 uur geleden
Nederland met maximaal aantal shorttrackers naar de Spelen

LAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.

23 uur geleden
Oranje-handbalsters naar halve finale op WK na zege op Hongarije

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.

1 dag geleden