Verstappen wil na 'saaie race' even niet aan Formule 1 denken
ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen is blij dat het seizoen in de Formule 1 voorbij is. "Wel even lekker om een tijdje niet aan de Formule 1 te hoeven denken", zei de viervoudig wereldkampioen bij Viaplay na zijn zesde plaats in de slotrace in Abu Dhabi. "Het was een saaie wedstrijd voor mij. Ik had geen snelheid, geen balans, kon niet aanvallen."
Verstappen betreurde het incident in de eerste bocht na de start, waar hij in aanraking kwam met Oscar Piastri (McLaren) en spinde. De Limburger kreeg van de stewards een tijdstraf van tien seconden. "Ik wilde mijn auto ernaast zetten en realiseerde me dat het wat krap werd. Ik probeerde nog uit te sturen, maar het was te laat. Die straf boeide niet, het maakte geen zak uit voor mijn resultaat."
Verstappen moet nog wel de trofee voor zijn wereldtitel ophalen tijdens het prijzengala van de FIA op 13 december. "Maar daarna lekker op vakantie. Die vierde wereldtitel is natuurlijk heel mooi, maar het was niet het fijnste jaar qua rijden. Ik heb nooit echt een hele fijne balans gehad en dat moet volgend jaar echt beter."
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.
11 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Alexander Zverev staat in de derde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de eveneens 28-jarige Fransman Alexandre Müller: 6-3 4-6 6-3 6-4. Zverev speelt in de derde ronde tegen de Brit Cameron Norrie, die in vier sets won van de Amerikaan Emilio Nava.
11 uur geledenTANUNDA (ANP/BELGA) - De Deen Tobias Lund Andresen heeft de eerste etappe van de Tour Down Under gewonnen. De renner van Decathlon CMA CGM was na 121 kilometer in de sprint in het Australische Tanunda sneller dan topfavorieten Matthew Brennan (Visma-Lease a Bike) en de Australiër Sam Welsford. De Nederlander Danny van Poppel liep het podium nipt mis en werd vierde.
15 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Lijstaanvoerders Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka hebben zich zonder setverlies geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open. De Spanjaard Alcaraz versloeg de Duitser Yannick Hanfmann in Melbourne in een kleine drie uur (7-6 (4) 6-3 6-2), Sabalenka uit Belarus had nog minder moeite met de Chinese qualifier Bai Zhuoxuan (6-3 6-1). De tweevoudig winnares was na een uur en een kwartier klaar.
15 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
1 dag geleden