Verstappen wil na 'saaie race' even niet aan Formule 1 denken
ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen is blij dat het seizoen in de Formule 1 voorbij is. "Wel even lekker om een tijdje niet aan de Formule 1 te hoeven denken", zei de viervoudig wereldkampioen bij Viaplay na zijn zesde plaats in de slotrace in Abu Dhabi. "Het was een saaie wedstrijd voor mij. Ik had geen snelheid, geen balans, kon niet aanvallen."
Verstappen betreurde het incident in de eerste bocht na de start, waar hij in aanraking kwam met Oscar Piastri (McLaren) en spinde. De Limburger kreeg van de stewards een tijdstraf van tien seconden. "Ik wilde mijn auto ernaast zetten en realiseerde me dat het wat krap werd. Ik probeerde nog uit te sturen, maar het was te laat. Die straf boeide niet, het maakte geen zak uit voor mijn resultaat."
Verstappen moet nog wel de trofee voor zijn wereldtitel ophalen tijdens het prijzengala van de FIA op 13 december. "Maar daarna lekker op vakantie. Die vierde wereldtitel is natuurlijk heel mooi, maar het was niet het fijnste jaar qua rijden. Ik heb nooit echt een hele fijne balans gehad en dat moet volgend jaar echt beter."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam voelde de tranen opkomen nadat ze op de Olympische Spelen in Milaan de 1000 meter had gewonnen. "Je werkt ergens naartoe en dan is dat klaar en dan heb je ook nog die medaille om je nek. Dat is een superbijzonder moment", zei ze terwijl ze met haar gouden medaille om veel media te woord stond.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok heeft na haar sterke optreden op de olympische 1000 meter niet alleen nog meer vertrouwen in de 500 meter, maar ook in de 1500 meter. Dat vertelde de schaatsster in het Milano Speed Skating Stadium, waar ze ondanks een olympisch record toch genoegen moest nemen met zilver achter haar landgenote Jutta Leerdam.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
10 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
12 uur geleden