Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: we waren te langzaam tegen Mercedes

Verstappen: we waren te langzaam tegen Mercedes

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen kon in de tweede race van het nieuwe Formule1-seizoen geen bedreiging vormen voor de twee Mercedessen. De Red Bull-coureur finishte als derde achter winnaar Lewis Hamilton en Valtteri Bottas. "Ik heb het geprobeerd, maar we waren iets te langzaam", zei hij over het gevecht met Mercedes.

De Limburger lag het grootste deel van de race op de tweede plaats, op ruime achterstand van Hamilton. In de slotfase had hij echter in enkele bochten moeite met zijn wagen en gaf hij aan dat de banden niet meer zo goed waren. Bottas kwam toen snel dichterbij. "Toen Valtteri me voorbij kwam, heb ik het hem nog moeilijk gemaakt. Maar ik kon het niet voorkomen", zei Verstappen. "We hebben nog werk te verrichten", wees hij op het verschil met Mercedes.

De coureur gaf aan dat hij er alles uit had gehaald. "Het is ook niet dat ik het rustig aan doe, want ik kon aan het einde van de wedstrijd nog een vrije pitstop maken." Ondanks de tweede pitstop kwam hij alsnog voor zijn teamgenoot Alexander Albon terug op de baan.

'Leuk gevecht'

Verstappen noemde het duel met Bottas aan het einde "leuk". "Hij was wat later gestopt en had dus ook betere banden. Het was in ieder geval een leuk gevecht, want de rest van de race was vrij saai. We hadden geen kans tegen Hamilton en tegen Mercedes in het geheel. De derde plaats was het maximaal haalbare."

Volgens de Red Bull-coureur zal Mercedes over een week bij de Grote Prijs van Hongarije ook snel zijn. "Misschien kunnen we daar een beetje meer. We willen om de zege strijden, maar het is nu zoals het is."

Meer uit Sport

Slotklim bergetappe Parijs-Nice geschrapt door winterweer

NICE (ANP/Belga) - De slotklim in de zevende etappe van Parijs-Nice is geschrapt. De organisatie van de Franse WorldTour-koers heeft het parcours van de koninginnenrit aangepast vanwege het voorspelde winterweer. De finish van de rit die begint in Nice ligt nu niet in Auron, maar in Isola, zo meldde de ASO.

10 uur geleden
Shorttracker Melle van 't Wout op WK uitgeschakeld op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout is op de WK shorttrack in Montreal uitgeschakeld in de heats van de 500 meter. De 26-jarige shorttracker, die op de Olympische Spelen in Milaan zilver won op deze afstand, liep tegen een diskwalificatie aan.

12 uur geleden
Colombiaan Tejada bezorgt XDS Astana tweede zege in Parijs-Nice

APT (ANP) - Wielrenner Harold Tejada uit Colombia heeft de zesde etappe in Parijs-Nice op zijn naam geschreven. De Colombiaan van XDS Astana ontsnapte in de rit van Barbentane naar Apt over 179,3 kilometer in de slotkilometers uit de groep met favorieten en bleef die voor. Dorian Godon uit Frankrijk werd tweede en de Brit Lewis Askey kwam als derde binnen.

14 uur geleden
Sky: Formule 1 schrapt races in Bahrein en Saudi-Arabië

BERLIJN (ANP/DPA) - De Formule 1-races in Bahrein en Saudi-Arabië zijn geannuleerd. Dat stelt de Duitse betaalzender Sky volgens DPA. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender, maar gaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten niet door.

14 uur geleden
Judobond met tien judoka's naar EK in Georgië

NIEUWEGEIN (ANP) - De judobond (JBN) gaat met tien judoka's naar het Europees kampioenschap, dat plaatsvindt van 16 tot en met 19 april in de Georgische hoofdstad Tbilisi. Het team bestaat uit zeven vrouwen en drie mannen.

14 uur geleden
Team Essent legt schaatsster Daleman vast tot zomer 2028

HEERENVEEN (ANP) - Team Essent heeft schaatsster Angel Daleman tot de zomer van 2028 vastgelegd. De ploeg van Sven Kramer en Jac Orie heeft het contract van de 18-jarige schaatsster, dat nog liep tot 2027, opengebroken en verlengd.

14 uur geleden
Zitskiër De Langen wint zilveren medaille op de reuzenslalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro. Thijn Speksnijder werd elfde.

15 uur geleden