Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: we moeten nog wat vinden in vergelijking met Ferrari

Verstappen: we moeten nog wat vinden in vergelijking met Ferrari

MONACO (ANP) - Max Verstappen gaf na twee vierde plaatsen in de eerste en tweede vrije training van de Grote Prijs van Monaco toe dat het team nog iets moet vinden om in de buurt te komen van de Ferrari's. De regerend wereldkampioen was in de tweede vrije training bijna een halve seconde langzamer dan de Monegask Charles Leclerc in zijn Ferrari.

"We hebben een paar dingen geprobeerd om er achter te komen hoe de auto zich gedraagt", zei Verstappen over het zoeken naar de juiste balans. "Ik was iets meer tevreden met de auto na de eerste vrije training dan na de tweede. Als de balans beter is, kun je iets meer aanvallen en dan komt de rondetijd er ook beter uit. Vergeleken met Ferrari moeten we nog wat vinden. Het komt ook aan op het 'finetunen' van de balans."

Ploeggenoot Sergio Pérez, die de tweede en derde tijd neerzette in de trainingen, liet weten verrast te zijn dat de Ferrari's er zo ver voor zaten. "We hadden wel verwacht dat ze een gaatje zouden hebben, maar niet zo'n groot gat. Er is dus nog genoeg werk te doen en dan zullen we het zien in de derde kwalificatierun. Dan gaat het erom."

Verstappen zei ook het verschil te merken met de nieuwe wagens op het stratencircuit in Monaco. "Ja, het is wel oké. Je merkt het gewicht van de auto's wel, ze zijn wat zwaarder en wat langzamer. Het is ook wat hobbeliger in de auto omdat ze stijver zijn, maar dat is oké. Het is alleen lastiger met het zicht. Het is hectisch om hier rond te rijden."

Meer uit Sport

American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

6 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

12 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

14 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

14 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

14 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

15 uur geleden
Leerdam op 1000 meter in slotrit tegen titelverdedigster Takagi

MILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is op de olympische 1000 meter ingedeeld in de vijftiende en laatste rit en komt daarin maandag uit tegen titelverdedigster Miho Takagi. Dat is zondag door loting bepaald. Leerdam eindigde vier jaar geleden in Beijing als tweede achter de Japanse.

15 uur geleden