Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: we moeten nog wat vinden in vergelijking met Ferrari

Verstappen: we moeten nog wat vinden in vergelijking met Ferrari

MONACO (ANP) - Max Verstappen gaf na twee vierde plaatsen in de eerste en tweede vrije training van de Grote Prijs van Monaco toe dat het team nog iets moet vinden om in de buurt te komen van de Ferrari's. De regerend wereldkampioen was in de tweede vrije training bijna een halve seconde langzamer dan de Monegask Charles Leclerc in zijn Ferrari.

"We hebben een paar dingen geprobeerd om er achter te komen hoe de auto zich gedraagt", zei Verstappen over het zoeken naar de juiste balans. "Ik was iets meer tevreden met de auto na de eerste vrije training dan na de tweede. Als de balans beter is, kun je iets meer aanvallen en dan komt de rondetijd er ook beter uit. Vergeleken met Ferrari moeten we nog wat vinden. Het komt ook aan op het 'finetunen' van de balans."

Ploeggenoot Sergio Pérez, die de tweede en derde tijd neerzette in de trainingen, liet weten verrast te zijn dat de Ferrari's er zo ver voor zaten. "We hadden wel verwacht dat ze een gaatje zouden hebben, maar niet zo'n groot gat. Er is dus nog genoeg werk te doen en dan zullen we het zien in de derde kwalificatierun. Dan gaat het erom."

Verstappen zei ook het verschil te merken met de nieuwe wagens op het stratencircuit in Monaco. "Ja, het is wel oké. Je merkt het gewicht van de auto's wel, ze zijn wat zwaarder en wat langzamer. Het is ook wat hobbeliger in de auto omdat ze stijver zijn, maar dat is oké. Het is alleen lastiger met het zicht. Het is hectisch om hier rond te rijden."

Meer uit Sport

President Mattarella van Italië opent 25e editie Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse president Sergio Mattarella heeft de 25e editie van de Winterspelen officieel geopend. Dat deed hij vanuit de presidentiële box in stadion San Siro in Milaan in aanwezigheid van onder anderen koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia.

6 uur geleden
Vlaggendrager Van 't Wout leidt TeamNL op Spelen San Siro in

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft vrijdag in Milaan de Nederlandse vlag stadion San Siro binnengedragen tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen. Tegelijkertijd deed skeletonster Kimberley Bos dat in Cortina d'Ampezzo, dat de 25e editie van de Winterspelen samen met Milaan organiseert.

7 uur geleden
Amerika weigert contributie aan antidopingbureau WADA te betalen

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben voor het tweede jaar op rij hun jaarlijkse contributie aan het mondiale antidopingbureau WADA ingehouden. Het gaat om een bedrag van 3,6 miljoen dollar. Een wet die president Donald Trump ondertekende, bevestigde de daad.

9 uur geleden
Sportpers dient klacht in bij Verheijen over 'persboycot' Leerdam

MILAAN (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) dient een klacht in bij Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de Olympische Spelen in Milaan. De reden is dat schaatsster Jutta Leerdam in aanloop naar de 1000 meter van maandag journalisten niet te woord wil staan. Alle andere Nederlandse schaatsers praten tot dusver wel met journalisten in aanloop naar hun wedstrijd.

10 uur geleden
Schaatsster Schulting zet meningen over dubbel programma opzij

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.

13 uur geleden
Vance prijst Meloni voor Italiaanse organisatie Olympische Spelen

MILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.

15 uur geleden
Beune tegen Weidemann op 3000 meter, Groenewoud treft Wiklund

MILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.

15 uur geleden