Verstappen waant zich nog niet veilig in strijd om wereldtitel
LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen wil ondanks zijn royale voorsprong nog niet vooruitlopen op zijn vierde wereldtitel, die hij al dit weekend in Las Vegas kan pakken. "Het ziet er na de welkome zege in Brazilië beter uit, maar we gaan het dit weekend zien. Ik heb er gewoon zin in", zei de 27-jarige coureur van Red Bull op een persconferentie in de gokstad.
Verstappen is vooral blij dat zijn auto weer wat meer snelheid heeft gekregen. "We verwachten mee te kunnen met de andere teams, maar het is nog de vraag hoe goed we daadwerkelijk zijn. Ik hoop dat we kunnen voortbouwen op het momentum, want toen het droog was in Brazilië merkten we eindelijk weer dat we onze snelheid op orde hadden."
Begin deze maand reed de Nederlander in een chaotische race in São Paulo vanuit de achterhoede naar de overwinning. Daardoor kan hij zondagochtend Nederlandse tijd maximaal 2 punten verspelen op concurrent Lando Norris om zich al te verzekeren van de wereldtitel. Anders volgen er nog kansen in de laatste twee races.
"Maar er is hoe dan ook nog genoeg om voor te racen. Ook in het constructeurskampioenschap zijn er nog kansen, dus we kijken wat we kunnen doen", zei Verstappen. McLaren leidt dat klassement, met 49 punten meer dan Red Bull en 36 meer dan Ferrari.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/DPA) - Een rechter in Londen gaat wel degelijk de klacht van de voormalige Formule 1-coureur Felipe Massa naar aanleiding van zijn verloren wereldtitel in 2008 behandelen. De aangeklaagden - autosportbond FIA, rechtenhouder Formule One Management en voormalig eigenaar Bernie Ecclestone - probeerden tevergeefs de zaak te laten seponeren. Massa eist een schadevergoeding van ongeveer 75 miljoen euro.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Handbalster Estavana Polman is al voorzichtig bezig met haar toekomst na haar carrière als prof. De ervaren Oranje-international is sinds dit jaar ambassadrice van Pro Handball USA, een organisatie die zich richt op het opbouwen van een professionele handbalcompetitie in de Verenigde Staten. Dat zei Polman tijdens een persmoment op sportcentrum Papendal in aanloop naar het WK handbal.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse handbalsters moeten op het WK in eigen land eindelijk weer eens de laatste vier zien te halen. Dat is de inzet van bondscoach Henrik Signell. De Zweed heeft gezien dat het de afgelopen jaren steeds misging in de kwartfinales op de grote toernooien en wil die tendens doorbreken.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Rico Verhoeven bedankt na het opgeven van zijn wereldtitel in het kickboksen al zijn fans. De 36-jarige zwaargewicht bevestigde het nieuws om zijn titel op te geven via Instagram. "Na meer dan twaalf jaar, vijftien wereldtitels en talloze onvergetelijke nachten, heb ik besloten mijn Glory zwaargewicht wereldtitel op te geven", aldus Verhoeven. "Aan alle fans die deel hebben uitgemaakt van deze ongelooflijke reis: bedankt voor de herinneringen, de energie en het respect. Het is geen afscheid, het is een 'tot we elkaar weer zien'", aldus Verhoeven.
11 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Spanje heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Davis Cup. Het Spaanse duo Marcel Granollers en Pedro Martínez haalde in Bologna tegen het Tsjechische dubbel Tomas Machac en Jakob Mensik het beslissende punt binnen. De Spanjaarden wonnen in twee sets: 7-6 (8) 7-6 (8).
12 uur geledenLAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen vindt dat hij en Red Bull "trots" kunnen zijn op het verkleinen van de aanzienlijke puntenachterstand die ze eerder dit seizoen in de Formule 1 hadden. Dat zei hij op een persconferentie in aanloop naar de Grote Prijs van Las Vegas. De Nederlander erkende dat het prestatieniveau gedurende het grootste deel van het seizoen "niet was wat ik ervan verwachtte".
20 uur geledenLAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen (28) gaat de laatste drie races van het seizoen in met het gevoel dat hij "niets te verliezen" heeft. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen via zijn team Red Bull in aanloop naar de GP van Las Vegas. "Vegas is een heel snel circuit. De temperatuur is er nu niet zo hoog, zodat we goed met het gebruik van de banden om moeten gaan", stelt Verstappen.
1 dag geleden