Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen waant zich nog niet veilig in strijd om wereldtitel

Verstappen waant zich nog niet veilig in strijd om wereldtitel

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen wil ondanks zijn royale voorsprong nog niet vooruitlopen op zijn vierde wereldtitel, die hij al dit weekend in Las Vegas kan pakken. "Het ziet er na de welkome zege in Brazilië beter uit, maar we gaan het dit weekend zien. Ik heb er gewoon zin in", zei de 27-jarige coureur van Red Bull op een persconferentie in de gokstad.

Verstappen is vooral blij dat zijn auto weer wat meer snelheid heeft gekregen. "We verwachten mee te kunnen met de andere teams, maar het is nog de vraag hoe goed we daadwerkelijk zijn. Ik hoop dat we kunnen voortbouwen op het momentum, want toen het droog was in Brazilië merkten we eindelijk weer dat we onze snelheid op orde hadden."

Begin deze maand reed de Nederlander in een chaotische race in São Paulo vanuit de achterhoede naar de overwinning. Daardoor kan hij zondagochtend Nederlandse tijd maximaal 2 punten verspelen op concurrent Lando Norris om zich al te verzekeren van de wereldtitel. Anders volgen er nog kansen in de laatste twee races.

"Maar er is hoe dan ook nog genoeg om voor te racen. Ook in het constructeurskampioenschap zijn er nog kansen, dus we kijken wat we kunnen doen", zei Verstappen. McLaren leidt dat klassement, met 49 punten meer dan Red Bull en 36 meer dan Ferrari.

Meer uit Sport

Verstappen dreigt race-engineer na 2027 te verliezen aan McLaren

MILTON KEYNES/WOKING (ANP/RTR) - Max Verstappen dreigt na 2027 zijn race-engineer Gianpiero Lambiase bij Red Bull kwijt te raken. De 45-jarige Italiaan maakt na volgend seizoen de overstap naar McLaren, zoals Dagblad De Limburger en De Telegraaf eerder berichtten. Ook de BBC en persbureau Reuters bevestigen de overgang op basis van bronnen.

6 minuten geleden
Vos keert na overlijden vader terug in Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Marianne Vos gaat zondag van start in Parijs-Roubaix. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op de eigen site. De 38-jarige renster miste afgelopen zondag de Ronde van Vlaanderen vanwege het overlijden van haar vader. Ook liet ze eerder Milaan-Sanremo schieten toen haar vader ernstig ziek was.

1 uur geleden
Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

18 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

19 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

20 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

23 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

23 uur geleden