Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen voelt zich na paar 'zware dagen' weer goed

Verstappen voelt zich na paar 'zware dagen' weer goed

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft naar eigen zeggen een paar "zware dagen" achter de rug. De tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 moest zijn reis naar Saudi-Arabië uitstellen vanwege buikgriep. "Ik voel me nu een stuk beter na een paar zware dagen waarin ik ziek was. Niet fijn, maar ik voel me nu weer goed", zei Verstappen na de eerste trainingsdag op het circuit van Jeddah.

De Nederlandse kopman van Red Bull ontbrak donderdag op het circuit, toen de coureurs daar mediaverplichtingen hadden. Verstappen moest vanwege maagklachten zijn vlucht een dag uitstellen.

De 25-jarige coureur toonde vrijdag achter het stuur aan dat hij hersteld is. Verstappen was zowel in de eerste als tweede vrije training de snelste coureur. "Het ging op de baan om finetunen. We kunnen terugkijken op een positieve dag, al zijn er nog wel wat dingen die we beter kunnen doen. In de lange runs lijkt iedereen dicht bij elkaar te zitten. Het wordt hier zeker niet zoals in Bahrein", zo doelde Verstappen op de openingsrace van twee weken geleden, waarin hij vanaf poleposition op zeer dominante wijze naar de winst reed. Zijn teamgenoot Sergio Pérez maakte het feest van Red Bull toen compleet door als tweede te finishen.

Zaterdag staat de kwalificatie voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië op het programma. De race begint zondag om 18.00 uur.

Meer uit Sport

Canadese tennisser Raonic beëindigt carrière

OTTAWA (ANP/AFP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft officieel zijn carrière beëindigd. De 35-jarige voormalige nummer 3 van de wereld speelde zijn laatste wedstrijd tijdens de Olympische Spelen in 2024, waarna hij door blessures niet meer in actie kwam.

5 uur geleden
Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

21 uur geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

22 uur geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

23 uur geleden
Schaatsster Hoogendoorn pakt EK-zilver op 1000 meter

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.

23 uur geleden
Poolse tennissers winnen voor het eerst United Cup

SYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.

1 dag geleden
Atlete Brinkman derde bij rentree in halve marathon Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.

1 dag geleden