Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen voelt zich na paar 'zware dagen' weer goed

Verstappen voelt zich na paar 'zware dagen' weer goed

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft naar eigen zeggen een paar "zware dagen" achter de rug. De tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 moest zijn reis naar Saudi-Arabië uitstellen vanwege buikgriep. "Ik voel me nu een stuk beter na een paar zware dagen waarin ik ziek was. Niet fijn, maar ik voel me nu weer goed", zei Verstappen na de eerste trainingsdag op het circuit van Jeddah.

De Nederlandse kopman van Red Bull ontbrak donderdag op het circuit, toen de coureurs daar mediaverplichtingen hadden. Verstappen moest vanwege maagklachten zijn vlucht een dag uitstellen.

De 25-jarige coureur toonde vrijdag achter het stuur aan dat hij hersteld is. Verstappen was zowel in de eerste als tweede vrije training de snelste coureur. "Het ging op de baan om finetunen. We kunnen terugkijken op een positieve dag, al zijn er nog wel wat dingen die we beter kunnen doen. In de lange runs lijkt iedereen dicht bij elkaar te zitten. Het wordt hier zeker niet zoals in Bahrein", zo doelde Verstappen op de openingsrace van twee weken geleden, waarin hij vanaf poleposition op zeer dominante wijze naar de winst reed. Zijn teamgenoot Sergio Pérez maakte het feest van Red Bull toen compleet door als tweede te finishen.

Zaterdag staat de kwalificatie voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië op het programma. De race begint zondag om 18.00 uur.

Meer uit Sport

Skeletonster Bos eindigt als 24e in Winterberg

WINTERBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos blijft op zoek naar haar beste vorm op weg naar de Winterspelen van volgende maand in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De winnares van olympisch brons op de Spelen van Beijing eindigde als 24e op de wereldbekerwedstrijd in Winterberg.

47 minuten geleden
Venus Williams krijgt wildcard voor Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Venus Williams krijgt een wildcard voor de Australian Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi bekend.

16 uur geleden
Darter Van Veen voor het eerst in carrière naar halve finale WK

LONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft voor het eerst in zijn carrière de halve finale van het WK darts bereikt. De 23-jarige Nederlander versloeg in Alexandra Palace in Londen de als tweede geplaatste Engelsman Luke Humphries met 5-1 in sets.

18 uur geleden
Sloveen Prevc wint nieuwjaarsspringen Garmisch-Partenkirchen

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Sloveense schansspringer Domen Prevc heeft met overmacht het traditionele nieuwjaarsspringen in Garmisch-Partenkirchen gewonnen. Prevc noteerde vanaf de grote schans afstanden van 143 en 141 meter en was daarmee de beste. De Sloveen won ook al de wedstrijd van de Vierschansentournee in Oberstdorf en leidt het klassement na twee van de vier wedstrijden.

1 dag geleden
Van der Poel onklopbaar: zevende zege in zevende veldrit

BAAL (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn zevende zege in zeven veldritten binnen. De wereldkampioen was op nieuwjaarsdag ook verreweg de sterkste in de Grote Prijs Sven Nys in het Vlaamse Baal. Eerder won de Nederlander in Loenhout, Gavere, Hofstade, Namen, Antwerpen en Koksijde.

1 dag geleden
Beune krijgt geen aanwijsplek voor 1500 meter op Spelen Milaan

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft van de selectiecommissie geen aanwijsplek gekregen voor de 1500 meter op de Olympische Spelen. De regerend wereldkampioene werd op het olympisch kwalificatietoernooi vierde en greep zo naast een ticket voor de Spelen. Beune won dit seizoen de drie wereldbekerwedstrijden op de 1500 meter waarop ze startte.

1 dag geleden
Groenewoud prolongeert Nederlandse marathontitel kunstijs

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft haar Nederlandse titel bij het marathonschaatsen op kunstijs geprolongeerd. De schaatsster van Team Albert Heijn Zaanlander was op het ijs van Thialf in Heerenveen na honderd ronden de sterkste in de massasprint. Ze bleef op de meet Kim Talsma (tweede) en Lianne van Loon (derde) voor.

1 dag geleden