Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen voelt zich na paar 'zware dagen' weer goed

Verstappen voelt zich na paar 'zware dagen' weer goed

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft naar eigen zeggen een paar "zware dagen" achter de rug. De tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 moest zijn reis naar Saudi-Arabië uitstellen vanwege buikgriep. "Ik voel me nu een stuk beter na een paar zware dagen waarin ik ziek was. Niet fijn, maar ik voel me nu weer goed", zei Verstappen na de eerste trainingsdag op het circuit van Jeddah.

De Nederlandse kopman van Red Bull ontbrak donderdag op het circuit, toen de coureurs daar mediaverplichtingen hadden. Verstappen moest vanwege maagklachten zijn vlucht een dag uitstellen.

De 25-jarige coureur toonde vrijdag achter het stuur aan dat hij hersteld is. Verstappen was zowel in de eerste als tweede vrije training de snelste coureur. "Het ging op de baan om finetunen. We kunnen terugkijken op een positieve dag, al zijn er nog wel wat dingen die we beter kunnen doen. In de lange runs lijkt iedereen dicht bij elkaar te zitten. Het wordt hier zeker niet zoals in Bahrein", zo doelde Verstappen op de openingsrace van twee weken geleden, waarin hij vanaf poleposition op zeer dominante wijze naar de winst reed. Zijn teamgenoot Sergio Pérez maakte het feest van Red Bull toen compleet door als tweede te finishen.

Zaterdag staat de kwalificatie voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië op het programma. De race begint zondag om 18.00 uur.

Meer uit Sport

Noppert klopt landgenoot Van der Velde in eerste ronde WK darts

LONDEN (ANP) - Danny Noppert heeft in de eerste ronde van het WK darts geen fout gemaakt tegen zijn landgenoot Jurjen van der Velde. In het Alexandra Palace in Londen werd het 3-1 voor de als zesde geplaatste Nederlander. De 23-jarige Van der Velde beleefde zijn WK-debuut.

8 uur geleden
Provincie Limburg voelt niets voor organiseren Vuelta-start

MAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.

11 uur geleden
Formule 1 keert in 2027 en 2028 terug naar Portugal

LONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.

19 uur geleden
ATP voert in 2026 ook hitteregels in voor tennissers

LONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.

20 uur geleden
Darter Van Duijvenbode knokt zich naar tweede ronde op WK 

LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.

1 dag geleden
Inschrijving voor goedkope tickets LA 2028 opent op 14 januari

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.

1 dag geleden
Oud-winnaar Auger-Aliassime weer naar tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.

1 dag geleden