Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen voelt weer de spanning van het onbekende

Verstappen voelt weer de spanning van het onbekende

NÜRBURG (ANP) - Max Verstappen is benieuwd naar zijn ervaringen met zijn Formule 1-bolide op de Nürburgring. Op het Duitse circuit vindt zondag de Grand Prix van de Eifel plaats. De 23-jarige Nederlander reed daar in de koningsklasse van de autosport nog niet eerder.

"Ik kijk er naar uit om op een circuit te rijden waar we in de Formule 1 nog niet zijn geweest, ik niet in elk geval", blikte de kopman van Red Bull vooruit. De laatste F1-race op de Nürburgring was zeven jaar geleden. "Het is opwindend om naar het onbekende te gaan, je kunt het vergelijken met Mugello", doelde hij op het Italiaanse circuit, waar vorige maand met de Grote Prijs van Toscane voor de eerste keer een F1-race werd verreden.

"Ik heb sinds de Formule 3 niet meer op de Nürburgring gereden, dus ik ben benieuwd wat er daar met een Formule 1-auto kan", gaf Verstappen te kennen. "Het is een heel technisch circuit en daar houd ik van. Het ziet er naar uit dat het een stuk kouder wordt dan bij de races die we tot nu toe dit jaar hebben gehad en er kan wat regen vallen. Hopelijk wordt het mede daardoor een nog interessanter raceweekend."

Verstappen was na zijn tweede plek ruim een week geleden bij de GP van Rusland een tevreden man. Afgelopen vrijdag maakte Honda, de motorleverancier van Red Bull, niettemin bekend dat het eind volgend jaar uit de Formule 1 stapt. Verstappen reageerde ingetogen op het naderende afscheid van het Japanse concern.

"Het is natuurlijk jammer dat Honda de Formule 1 verlaat, vooral omdat we zo'n goede relatie hebben. Voor nu is er niets veranderd en ook de focus is nog hetzelfde. We hebben nog de rest van dit seizoen en ook het volgend seizoen om ons gezamenlijk op te richten. We proberen nog steeds elke race op het podium te staan en zo maximaal mogelijk te presteren."

Meer uit Sport

Djokovic op mastertoernooi van Parijs ten onder tegen Hijikata

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.

1 uur geleden
Zverev verliest in Parijs als nummer 1 van Musetti

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.

4 uur geleden
Paul stopt met boksen als hij volgend gevecht verliest

LONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.

8 uur geleden
Advies dartslegende Taylor aan Littler: speel en wen aan publiek

BERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.

10 uur geleden
Formule 1-team Haas zet nieuwkomer Câmara al in GP Brazilië in

SÃO PAULO (ANP) - Formule 1-team Haas laat de Braziliaanse nieuweling Rafael Câmara komt weekendeinde al debuteren in de Grote Prijs van Brazilië. De Amerikaanse renstal maakte tevens bekend dat de Fransman Esteban Ocon dit jaar niet meer zal rijden.

22 uur geleden
Bokspartij Verhoeven bij titelgevecht in Cardiff gaat niet door

CARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven zal niet in het voorprogramma optreden bij het boksgevecht tussen de Britse zwaargewichten Tyson Fury en Anthony Joshua. De jarenlange wereldkampioen in het kickboksen zou op 11 december in Cardiff tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder boksen, maar in de onderhandelingen kwam het niet tot een akkoord. Dat bevestigde Verhoevens manager.

1 dag geleden
Golfer Rahm bereid tot straf om terug te kunnen keren op PGA Tour

NEW YORK (ANP/RTR) - De Spaanse golfer Jon Rahm wil graag terugkeren op de Amerikaanse PGA Tour en is bereid om een straf te accepteren. De voormalig nummer 1 van de wereld hoopt dat hij dezelfde sanctie kan krijgen als de Amerikaan Brooks Koepka, die onder meer 5 miljoen dollar moest doneren aan een goed doel.

1 dag geleden